2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟؟؟؟ من حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 96159 بازدید | 137 پست
عزیزم تو ان تی و چهارده هفته گفتن دختره ولی تو هجده هفته دکتر گفت پسره 

اها عزیزم سالم باشه سالم و دلخوش بغلت بگیریش 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

سلام خانما اگه گروه بارداری و اقدام توی تل میخواین لطفا درخواست دوستی بدین لینک بفرستم براتون

اینجا لینک ممنوعه نمیتونم بزارم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه یه نامحرم میخواد اذیتت کنه یعنی نی نی پسملههههههههههههههههههههه

نه این دروغه من تمام مدت بارداری م این خواب رو می دیدم شاید با ده تا مرد غریبه و آشنا دیدم ولی دخمله

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
2731
2738

سلام من خواب دیدم شوهرم بهم سه تا آویز طلا داده که یکیش عکس کهبه بود یکیس بسم الله و اون یکی هم یادم نمیاد یا وان یکاد بود یا عکس یه جای مذهبی و یه دونه هم یک جفت گوشواره طلا بود از این گل گوش ها. باردار نیستم یعنی نمیدونم هستم یا نه در حال اقدامم فعلا. 

ممنون میشم اگه کسی بتونه واسم تعبیر کنه این خواب رو خیلی عجیب بود واسم. 

سلام. منم خواب دیدم یه گوشواره طلای جوجه خریدم که نصفش طلا سفید و نصفش زرد بود . یه پیر دارم الانم ب ...

فكر كنم دختر مياري

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
2706