2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟؟؟؟ من حاملم

| مشاهده متن کامل بحث + 96154 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها منم دیشب خواب دیدم گوشواره طلا خریدم خیلی خوشگل بود با ی گردنبند طلا ولی گردنبنده انگار پلاکش ...

ببخشیدمن این خواب تورودقیقادیدم میشه بگی بچت چی شدک خواب اینارومیدی دختره یاپسره؟؟؟؟؟

2728

سلام من خواب دیدم شلوار خریدم تو خواب میگم ده تا ازشون دارم تازه باردار شدم. کسی میدونه تعبیرشو؟ قبل اینکه بفهمم باردارم هم خواب دیدم شوهرم یک جفت کفشبرام خریده

دوستان عزیزم برا سلامت بچم صلوات بفرستید

سلام اگه کسی توی این تاپیک هست جواب منم بده ،دیشب خواب دیدم ک شوهرم ی گوشواره نگین دار برام گرفت و رنگش سفید بود نمیدونم طلا بود یا بدل ولی بعدش خودش گشواره رو اویزه ی گوشش کرد و ب من گفت اینو برات گرفتم خوشکله .در ضمن من دوماه باردارم 

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2738

من خواب دیده بودم کلی النگو طلا دستمه تعجب میکردم اینا ازکجا اومده چرا انقد زیادن بعد ک تعبیرشو دیدم فهمیدم میشه بچه دختر😁ذوق زده شده بودم ساعت ۵صبح شوهرموبیدارم براس تعریف کردم😀😀😀😀😀

من خواب دیده بودم کلی النگو طلا دستمه تعجب میکردم اینا ازکجا اومده چرا انقد زیادن بعد ک تعبیرشو دیدم ...

عزیزم خب درست بود و  بچتون دختر شد؟؟؟

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706