2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
🤣🤣🤣🤣😂😂چشم دیگه نمی‌خورم ولی سال یکبار برا سلامتی عشقم بخورم بد نیست😂😂

چ ربطی به عشقت داره

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

سلام اسی امیدوارم به حرفام قشنگ فک کنی...من با همین شوهرم ت رابطه بودم اوایل ک خوب بود کم کم اونم ب دلیل اینکه خانوادش رلضی ب ازدواج نبودن و این نتونست راضیشون کنه کم اورد و منو پس میزد....در صورتی ک دوسم دااااااااشتا ولی کم اورده بود و گف برو نمیتونم بیشتر ازین باخانوادم بجنگم...خلاصه منم اویزون اخه بدون این میمردم فکرش منو خفه میکرد ک از هم جدابشیم...خلاصه هی زنگ میزدم هی پیام میدادم و از طرف شوهرم بی محلی...اخرش ی روز ب خودم اومدم گفتم حالا گیریم ک بامن بمونه ارزش داره با این همه حقارت؟؟؟؟خلاصه دیگه بهش زنگ نزدم پیامم ندادم روز اولی پاشدم با دوستام رفتم گردش و گوشیمو سایلنت کردم خب این دیده بود مثل همیشه من زنگ نزدم تا شب صبر کرده بود ک خودم بزنگم دیده بود ن خبری نیس خودش زنگ زد ادمی ک چن مدت کارش بی محلی بود...خلاصه منم جواب ندادم و دیگم ب گوشیم نگا نکردم و رفتم پی خوشگذرونیم اخرشب وقتی اومدم خونه دیدم ت واتساپ تلگرام اون زمان ایمو هم بود انقد پیام داده زنگ زده ویس فرستاده گررررررررریه کرده ک خدایا هزاربار فک کنم زنگ و پیام زده بود و ویس گذاشته بود...حالا ایندفعه من بودم ک میگفتم نمیخامت و این التماااااااس میکرد دید ن جواب نمیده شروع کرد ب تهدید گف ازت عکس دارم پخش میکنم اگه منو نخای خب منم ازش خاطرجمع بودم ک این کارو نمیکنه گفتم بدووووو همین الان پخش کن باز دید ن نمیترسم دوباره التمااااااس....ببین جوابشو نمیدادم وویس میفرستاد ی گریه هایی میکرد ک برا دوستم صداشو گذاشته بودم اشک دوستم در اومده بود

حالا خودت فک کن و تصمیم بگیر...بخدا ک ادمی ک بهش کمتر محل بدی بیشتر میخادت...و اینم بگم خوده من میدیدم این بیشتر دنبالمه من بدتر ناز میکردمو جواب نمیدادم با اینکه عاشقش بودم هاااااا

بعد ازین کارم همش میترسید ک من از حرفیش ناراحت نشم یا اشتباهی نکنه ک من برم و نخامش

تصمیم با ت عزیزم فقط قشنگ حرفامو بخون

2706