2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی درک کردن یه دختر و طرز فکرش از خوردن خرطوم فیل سختتره  

من بهش گفتم سنت کمه دین نداری و... با این شرایط نمیشه ازدواج کرد میگه درست میکنم 

تا اینجا اوکی بودیم تا چند شب پیش گفتم عکس بده از لباسای بیرونت گفت میدم شبش ک شد گفت آخ یادم رفت بعد هی گفتم میگفت شما و... منم بهم برخورد قهر کردم 😂 بعدشم گفتم خوش باشی الانم نمیدونم چجور شرایطیه 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

ببین فقط بلاک کن باور کن حسابی میسوزه و خودش میاد سمتت اصلا خودتو سبک نکن هیچ وقتتت

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
پسرم خودم،،،فوش خواهر مادر بده بهش اگه جواب نداد بیا تف کن تو چایی من 

شت😐😐😐

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
2738

یسوال دیروز تازه میخواستی بهش بگی دوسش داری امروز چیشد که گفت تموم کتیم؟

و اینکه ۱۵ سالت بود چطور شدی ۱۸؟

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
Wooooowآقا منم موخوام منم عشقم هر شب بهم میگفت دوستت دارم 🥲🥲🥲آخییییی چرا ی دفعه سرد شد ؟

منم دیگه چند شبه خبری نیس 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

اگه انقدر که به بقیه اهمیت میدادیم و ارزش قائل میشدیم کمی به خودمون اهمیت میدادیم حتی حاضر نبویم یک ثانیه هم چنین بی ادبی هایی رو تحمل کنیم !

عزیزم شما خودت رو کوچک میکنی چه انتظاری از اون طرف داری 

اگه خودت رو کمی دوست داری بلاکش کن و درد جدایی رو بکش و از این به بعد سعی کن با هر کسی وارد رابطه نشی

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»
2706