2726

بچه ها من خیلی عزاداری می کنم‌ و ارادت ویژه به امام حسین ع دارم الان خواب دیدم همین چندساعت پیش که یک لیوان شیشه شکسته تیکه هاش رفته به زبانم من هم گفتم الان خون میاد بعدش گفتم نه نمیاد توخواب الهام شد من خیلی یاحسین گفتم رفتم عزاداری مساجد نمیشه بچه ها خداشاهده تیکه هاش شیشه میخواست بچسبه به پاهام تو خواب یاحسین گفتم بین تیکه های شیشه و زمین معلق وایستادم نرفت یکمی رفته بود با خیال راحت از پاهام در می آوردم اصلا درد هم نداشت خیلی هم راحت بود دراوردنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شاءالله امام حسین نگهدارت باشه 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
خوش به سعادت خواب خیلی خوبی دیدی  تو که اینقد پیش امام حسین عزیزی تروخدا شفاعت منم بکن کمکم کن ...

گلم اگه میخوایی صاحب خانه بشی روز شنبه هرموقع خواستی روضه حضرت مسلم تو خونه برگزار کن عرض مدت کم خانه دار میشی خدا شاهده یکی میگه پول نداشتیم از غیب پول جور شد همه نتیحه گرفتن الان هم ماه محرم هست

خیر باشه

جالب بود

اگر زن، چرا در مورد دخترا افغانستان سکوت کردید/ اگر زندگی، چرا دستور کشتار و تخریب و آتش سوزی می دهید/ و اگر آزادی، چرا به مخالفان حمله می کنید............ این توییت داریوش ارجمند رو خیلی دوست داشتم👍🌹