2726
ن عزیزم منظور من اوناییه ک با ثم یهو ظاهر میشن  اگ بهشون سنجاق یا سوزن بزنی دیگ غیب نمیشن ...

بعد یه سئوال برام پیش اومد میدونم خنده داره ولی آخه اینا که لباس تن نمیکنن همش پشم ومو ان سنجاق روبه چیش میزنن 🤔🤔🤔

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم اینو شنیدم

خیلی قدیما ب اینا اعتقاد داشتن بعد جالبیش اینه مثلا اذیتشون نمیکردن یا نمیترسوندنشون 

اونا هم معتقد بودن همونجور ک ما حق زندگی داریم اونا هم در کنار ما حق زیستن دارن 

به شوهرم داشتم از تو گوشیم عکس نشون میدادم دوست پسرم پیام داد 😂🤦🏻‍♀️البته نفهمید

😐😐😐😐 وقتی میخواید این قدر آزاد باشید چرا شوهر میکنید

وقتی متعهد نمیتونی باشی 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
تازه ازدواج کردم چند ناهی هست چندین بار یک خواب میبینم و تو خواب سر صدا میکنم تا شوهرم بیدارم کنه ی ...

خدا لعنت کنه اون طرفو خدا لعنتش کنه حالم بد شد

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

یک هفته از سقطم گذشته بود خیلی دردناک بود و خونریزی داشتم.شب خواب بودم یه لحظه چشمامو باز کردم دیدم پایین تخت یه نفر وایساده و بهم نگاه میکنه صورتشو نمی‌دیدم اصلا ولی مطمئن بودم داره خیره خیره نگام میکنه و حتی وزن نگاهشو رو خودم حس می‌کردم یه لحظه خیال کردم شوهرمه و نصف شب بیخواب شده و رفته حمام آخه شمایلش شبیه مرد قد بلندی بود که حوله حمام پوشیده خواستم بلند شم یه لحظه شوهرمو دیدم که کنارم رو تخت غرق خواب بود انقدر ترسیدم که حتی نتونستم تکون بخورم با یه سنگینی خاص رفت انور تخت و به شوهرم نگاه کرد بعدم از اتاق رفت بیرون با صدای پایی خش خش . دخترم اون موقع ۴ سالش بود و تو اتاق جدا می‌خوابید بلند شدم رفتم سراغش با اینکه داشتم می‌لرزیدم فقط دیدم کسی نیست و دخترم خوابه الان ۸ سال میگذره و من حقیقتا نفهمیدم چی بوده قضیه ولی از یاد آوریشم تنم می‌لرزه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
اگ جرعت کردی زدی دمت گرم ی چند صد دلارم برا من بفرس🤣🙈

شما جون بخواه

شماره حساب لطفا🤑💵💵💵

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
خدا لعنت کنه اون طرفو خدا لعنتش کنه حالم بد شد

اره عزیزم من اعتقادی نداشتم ولی اینقدر مشکل پیش اومدتو همون چند ماه الان کارمون ب طلاق کشیده شده دلم سرد شده از زندگیم و شوهرم خدا برا هیشکی نخواد اصلا نفهمیدم زندگی متاهلی چ مزه ایه

اره عزیزم من اعتقادی نداشتم ولی اینقدر مشکل پیش اومدتو همون چند ماه الان کارمون ب طلاق کشیده شده دلم ...

خدا لعنتش کنه ان شاءالله مشکلتون حل شه 

نمیدونم چرا بعضیا این قدر حروم لقمن

2706