2328
والبته خیلی کارا درقبالش ازتون میخوان مث دعا نویسا که موکل دارن والکی میگن موکلشون جن مسلمونه ولی در ...

ن دعا نویس داریم تا دعا نویس من میشناسم دعا نویسی ک فقط با قران اینکارو انجام میده 

از ایندع و این چیزا هم نمیگه 

مثلا فقط میگه فلانی دعا براتون نوشته یا میگه مشکل کارتون فلانچیزه  البته همیشه هم صد مطلق درست نمیشه ولی من خیلی قبولش دارم همه حرفاشم با قرانه میگه فلان دعا بخون فلان نماز بخون 

این اشخاص اصلا به قران و این چیزا بیحرمتی نمیکنن 

بنظرم دارن عادی سازی میکنن این روابط رو و نی نی یار لازمن البته اگه از نظر نی نی یار این مسئله مشکل ...

دقیقا 

اره این مسئله نی نی یار رو وقتی فهمیدم که براش یه متن بلند و منطقی تایپ کردم فرستادم اخر جواب کاملا پرت و ... داد

وقتی عقاید پوسیدتو کامنت میکنی منتظر ریپلای از طرف من باش دوست عزیز وقتی ازم فشار میخوری نترکون عقده هاتونو اینجا خالی نکنین با تچکر میدونی فرق نظر من با شما چیه!! اینکه من نظر دکتر و روانشناسا استادایی که نقد میکنن و ریویوس موسیقی رو پیدا میکنن رو میخونم تو نظر نوجونا و کلیشه سازیای اینستا آره ما مثل هم نیستیم 😔😂و در اخر به امید روزی که تو نی نی سایت مثل دنیای واقعی مهربون باشم 😐🤦 و به امید روزی که این اکانتم تعلیق شه راحت شم
تاپیک قفل میکنم اگه میخاین نی نی یار خبر کنین

نه فداتشم 

وقتی عقاید پوسیدتو کامنت میکنی منتظر ریپلای از طرف من باش دوست عزیز وقتی ازم فشار میخوری نترکون عقده هاتونو اینجا خالی نکنین با تچکر میدونی فرق نظر من با شما چیه!! اینکه من نظر دکتر و روانشناسا استادایی که نقد میکنن و ریویوس موسیقی رو پیدا میکنن رو میخونم تو نظر نوجونا و کلیشه سازیای اینستا آره ما مثل هم نیستیم 😔😂و در اخر به امید روزی که تو نی نی سایت مثل دنیای واقعی مهربون باشم 😐🤦 و به امید روزی که این اکانتم تعلیق شه راحت شم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم منظور من اوناییه ک با ثم یهو ظاهر میشن  اگ بهشون سنجاق یا سوزن بزنی دیگ غیب نمیشن ...

یعنی به جنه سنجاق بزنی

آخه کی جرعتشو داره همین که با دیدنش سکته نکنیم خودش خیلیه

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 🙈😁😁
2343
دقیقا  اره این مسئله نی نی یار رو وقتی فهمیدم که براش یه متن بلند و منطقی تایپ کردم فرستادم اخ ...

دوست داشتم تگش کنم ولی بخاطر اسی تگش نکردم این احتمال رو هم میدم ک اصلا مهم نباشه براش 

🤍
خدانکه چون اخه امروز تعلیق شدم با ی خط دیگه اومدم  راه حلی نیست کی نی نی یار کاربر تعریق شده ر ...

نمیدونممنکه اطلاع ندارم ..

دوست داشتم تگش کنم ولی بخاطر اسی تگش نکردم این احتمال رو هم میدم ک اصلا مهم نباشه براش 

اره مهم نیس پس بهتره تاپیک اسی بهم نخوره 

ن عزیزم منظور من اوناییه ک با ثم یهو ظاهر میشن  اگ بهشون سنجاق یا سوزن بزنی دیگ غیب نمیشن ...

پس یادم باشه یه سنجاق به لباسم بزنم که آماده داشته باشم هروقت اومد غافلگیرش کنم 😁

تاتنور داغه بچسبونم

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 🙈😁😁

منم اینو شنیدم

بارالها بهر چه قدرت نمایی میکنی؟دست تو از ما دگر مظلوم تر پیدا نکرد؟!
2346

بعد یه سئوال برام پیش اومد میدونم خنده داره ولی آخه اینا که لباس تن نمیکنن همش پشم ومو ان سنجاق روبه چیش میزنن 🤔🤔🤔

2347
منم اینو شنیدم

خیلی قدیما ب اینا اعتقاد داشتن بعد جالبیش اینه مثلا اذیتشون نمیکردن یا نمیترسوندنشون 

اونا هم معتقد بودن همونجور ک ما حق زندگی داریم اونا هم در کنار ما حق زیستن دارن 

به شوهرم داشتم از تو گوشیم عکس نشون میدادم دوست پسرم پیام داد 😂🤦🏻‍♀️البته نفهمید

😐😐😐😐 وقتی میخواید این قدر آزاد باشید چرا شوهر میکنید

وقتی متعهد نمیتونی باشی 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
تازه ازدواج کردم چند ناهی هست چندین بار یک خواب میبینم و تو خواب سر صدا میکنم تا شوهرم بیدارم کنه ی ...

خدا لعنت کنه اون طرفو خدا لعنتش کنه حالم بد شد

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت