2733
2734

برای موهای روی باسن تقریبا چقدر میشه؟ 

راضی بودید؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نکردم اما خب خوشگل میشه ، البته بستگی به موادت هم داره ، اینجا یکی پس فرداش به حموم رفته بود دوباره موهاش همون شده بود

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره
2738

موادش باید اصل باشه من پولی ندادم آشنا بود فقط مواد خرید اصلا موهام خوب نشد،ولی الان ک مراقبت میکنم تاثیرش بیشتره،اگه تنبل نیستی مراقبت کن دیر جواب میگیری ولی بهتره

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️
🤣🤣🤣🤣🤣 جای خوب رفتی و بد شد؟

اره ۸۰۰ مواد خریدم آرایشگر آشنا بود

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️