2726
عنوان

چرا خانومای ایرانی سزارین انتخاب میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 49 پست
بله پس حرف دوستمون که میگه تو همه زایمانا شکم شل و اویزون میشه اشتباهه قطعا 

درسته اصلن ربطی به نوع زایمان نداره بستگی به این داره که اون خانوم قبل از زایمانش استایل بدنش چه شکلی بوده و تغذیه دوران بارداری و همچنین نوع پوست بدنش چی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا من خودم سزارین بودم اونقدرام وحشتناک نیس

متاسفانه من یکم ترسالوم🤦

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
بله، اونکه بحثش جداست. ولی من دارم حالت معمول رو میگم. پوست بدن کش آورده تا حد زیادی، چطوری باید اون ...

بله درسته اما بحث جمع شدن شکم تا حد زیادی مربوط به رحم مادره.

بعد زایمان طبیعی رحم خود به خود جمع میشه و حجم مایع جمع شده توی بدن هم با سرعت بیشتری به حالت طبیعی برمیگرده اما توی سزارین رحم برش میخوره و نمیتونه به اون سرعت جمع بشه و دیر تر اون مایع تجمع یافته تخلیه میشه.کلا از نظر کاهش وزن و جمع شدن شکم مادر و از هر نظری زایمان طبیعی ارجحه

2728
چون تو ایران بیمارستانایی ک طبیعی زایمان میکنی اغلبشون بلاهایی سرت میارن پرسنل ک‌تا ابد یادت میمون. ...

رفتار پرسنل رو موافقم چون به چشم دیدم  ماما اشک مادر رو دو ساعت قبل عمل سزارین دراورد.اما توی خیلی از بیمارستانا هم زایمان در آب دارن و هم همسر اجازه همراهی داره

الان امارسزارین اورژانسی بالارفته چون کادرپزشکی کاربلد نیستن ومثل قدیمهایی که مامانم تعریف میکنه کمک نمیکنن به خانوم که بچه بیاد . خودم نصف روز درد طبیعی میکشیدم و یه دکترداشت به دانشجوش رومن تعلیم میداد رگهای دستمو پاره پاره کردن خدالعنتشون کنه اخرسرهم ضربان قلب خودم وبچم اومدپایین بدو بدو بردن سزارینم کردن😭اونقدر ازاون وضعیت شوکه بودم که بعد سز نه حرف میزدم نه میخندیدم حتی بچموحاظرنبودم بغل کنم اونقدر که اوضاع وحشتناکی رو دیدم وتجربه کردم رستارهاباهام دعوامیکردن که جیغ نزن . اصلادرک نداشتن . بچه اول بود . 

رفتار پرسنل رو موافقم چون به چشم دیدم  ماما اشک مادر رو دو ساعت قبل عمل سزارین دراورد.اما توی خ ...

اره ولی اونقدر زیاد نیست که همه بتونند استفاده کنند

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
چرا دقیقا بعد از زایمان تمام دردها از بین میره و راحت میتونی کارهاتو انجام بدی، من خودم طبیعی زایمان ...

منم خودم به اختبار خودم سزارین بودم بیمارستان خصوصی دقیقا بعداز عمل توپ توپ بودم بعدازترخیص هم کاملا رو پا بودم اصلا اذیت نشدم

سزارین شونم درحالی بود که اصلا زایمان سزارین ممنوع بودو با کلی ترفند مجوز گرفته بودم

دقیقا همه مثل هم‌نیستن والبته بُنیه توی زمینه ی زایمان بسیار مهمه

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
منم خودم به اختبار خودم سزارین بودم بیمارستان خصوصی دقیقا بعداز عمل توپ توپ بودم بعدازترخیص هم کاملا ...

خداروشکر 🙏 ایشالا هرکس هرنوع زایمانی که به صلاحشه همون براش پیش بیاد و راحت باشه براش

🌸 اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمّد وَ آلِ مُحمّد وَ عَجّل فَرَجَهُم 🌸
خداروشکر 🙏 ایشالا هرکس هرنوع زایمانی که به صلاحشه همون براش پیش بیاد و راحت باشه براش

آمین عزیزم.چه دعای خوبو بجایی بود🌹❤

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست

من طلاقت درد آنلاین و ندارم🤣🤣 

سز باز بعد بیهوشی ک میشه با مسکن اروم شد

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:
2706