2737
2734

درحالی کشورهای دیگه فقط تو مداقع ضرور سزارین میکنن

واقعا چرا حاضرین داروی بی حسی وتیغ جراحی و ... تحمل کنین درحالی که  چن ساعت بعد از درد زایمان طبیعی  بچه دنیا اومد مژتونی راحت سرپا بشی   

درضمن سزارین شکم شل میشه  اما طبیعی نه

اولا توی همه‌ی زایمان ها شکم شل و آویزون میشه، دوما یکی از مهمترین دلایلش اینه که توی بیمارستان‌های دولتی کادر مجرب و با حوصله کم پیدا میشه و به محض اینکه شل و سفت شد تیغو میندازن مادر رو جر و واجر میکنن.

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اولا توی همه‌ی زایمان ها شکم شل و آویزون میشه، دوما یکی از مهمترین دلایلش اینه که توی بیمارستان‌های ...

نه من طبیعی زایمان کردم شکمم نه شل شد نه اویزون

🌸 اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمّد وَ آلِ مُحمّد وَ عَجّل فَرَجَهُم 🌸
اصلا اینطوری نیست که همه خانم‌ها چند ساعت بعد از طبیعی سرپا شن

چرا دقیقا بعد از زایمان تمام دردها از بین میره و راحت میتونی کارهاتو انجام بدی، من خودم طبیعی زایمان کردم و تجربشو دارم که میگم

2738

والا نمیدونم من خودم فوبیا دارم به هوش نیام واسه همین ترجیحم دراینده طبیعیه

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
اولا توی همه‌ی زایمان ها شکم شل و آویزون میشه، دوما یکی از مهمترین دلایلش اینه که توی بیمارستان‌های ...

خب مسلما مادری که اضافه وزن داره قرار نیس بعد زایمان شکمش به کمرش بچسبه.

و اون برش رو اکثر مواقع میزنن وگرنه اگه دچار پارگی بشن شرایط خیلی بد میشه واسه مادر.

در کل یه چیز شخصیه هرکس هر کدومو بخواد میتونه انتخاب کنه و ممکنه یکی سزارین به نفعش باشه یکی طبیعی، بهتره بسپریم به دکتر

چون اونا امکانات زایمان طبیعی فراهم میکنن اونم بصورت رایگان طرف با دوتا زور بچش بدنیا میاد کلی مکملای خفن کلاسای شنا یوگا انواع ورزشا تا یه مادر براحتی بتونه طبیعی بدنیا بیاره بچشو 

ولی اینجا اینجوری نیست خودم بشخصه کاملا درک کردم این موضوعو و سزارین کردم 

پس عزا بر خود کنید ای خفتگان زانکه بد مرگیست این خواب گران

چون تو ایران بیمارستانایی ک طبیعی زایمان میکنی اغلبشون بلاهایی سرت میارن پرسنل ک‌تا ابد یادت میمون. چون ایران همه جا زایمان درابو نداره چون ایران نمیزاره شوهرامون باهامون بیان و اون زمان تنهایی وحشتناکه...

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2706