2328
عنوان

اینا علائم کروناست؟😟

600 بازدید | 18 پست

بی حالم در حدی که احساس میکنم هر لحظه ممکنه عزرائیل بیاد جونم و بگیره💔

گلو درد و سرفه و لرز هم دارم.. چند روز پیش مسجدم رفتم بدون ماسک.. کروناست درسته؟😭 

دستمم لرزش داره💔 

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             

کروناست

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

عا کروناست

لعنتیی😭

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                                             
2334
اره ما ده روز گرفتیم دیگه فاتحه خودمونو خوندیم نمیدونم چطوری باز زنده شدیم 

من مرداد ماه سال قبل گرفتم😔💔

آره کروناست  خودت رو قرنطینه کن، مایعات زیاد بخور خوب استراحت کن

آب میخورم گلوم درد میگیره.. اگه یک لیوان و به ۱۰ بخش تقسیم کنی فقط یه بخشش و میتونم بخورم💔

2346
اره کروناست. اگه تب یا بی حالی شدیذ دارین ی دکتر برین معاینه کنه بعد سه روز باید علایمتون رو به بهبو ...

بی حالیم شدیده

واقعا چرا فضای بسته بدون ماسک؟؟!! اصلا نمیفهممتون

من همیشه خدا ماسک میزارم.. این سری گفتم نمیخواد💔

وقتی میگن ماسک بزنید برای همین روزاست یه ماسک ساده میتونست جلوگیری کنه از این حالی که الان داری

من همیشه ماسک میزارم رعایت میکنم ولی این دفعه گفتم ولش کن نزدم و از شانس نداشتم گرفتم😑

ARMY will stay with bangtan boys forever                  I'm an ARMY who love my  commanders                   1400/2/۱۵ روزیه که عضو ارتش بزرگ 💜BTS💜 شدم و افتخار میکنم که ARMY هستم 😌 و تا ابد ARMY میمونم🥰✊🏻😇                           &nbs