2733
2734

فامیلمون ماشین زده در رفته خواستن یکی بزارن راننده ماشین ما بگه من زدم شما باشین قبول میکنید اخه خیلی دستشونم خالیه هزینه عمل پاش رو نداره از دو ناحیه شکسته .بعدش برا ما مشکلی پیش نمیاد یا بیمه ماشین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
کلا چه مشکلی بعدا برا ماشین ما پیش میاد اگ قبول کنن صحنه سازی رو

اگه بفهمن که به جرم کلاه برداری مشکل براتون پیش میاد

اگرم نفهمن و اون مضروب بره شکایت کنه ازتون دائم باید برید دادگاه حتی ممکنه جلوی حسابتون رو ببندن شاید خرج عملش رو دادید و از کار افتادگی اما اون راضی نشد و بازم رفت شکایت

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
کلا چه مشکلی بعدا برا ماشین ما پیش میاد اگ قبول کنن صحنه سازی رو

خیلی راحت ر بیمه پولش رو کم بده یا دیر بده میتونه ازتون شکایت کنه و پولش رو از شما بگیره 

بیمه ماشینتون هم سال بعد دو برابر خواهد شد 

اگر زنگ می‌زدند آمبولانس که اون رو ببره هزینه بیمارستان براش رایگان می افتاد 

مطمعنی سال دیگ باید دو برابر بدیم؟برا دفعات بعد چی؟

مطمئن دارم بهت میگم 

رو قیمت سال‌های بعد هم تاثیر میزاره 

در واقع درصدی از  تخفیف جانی شما از بین میره که خیلی تو نرخ بیمه تاثیر داره 

مطمئن دارم بهت میگم  رو قیمت سال‌های بعد هم تاثیر میزاره  در واقع درصدی از  تخفیف ج ...

فقط برا سال بعدش باید بیمه اضافه کنیم یا همه ساله .یعنی چی درصدی از بیمه جانی ما از بین میره؟

فقط برا سال بعدش باید بیمه اضافه کنیم یا همه ساله .یعنی چی درصدی از بیمه جانی ما از بین میره؟

ببین بستگی به تخفیف بیمه ات داره 

اگر  مثلا برا سال بعد ۳۰ درصد از تخفیف بره خوب همین ۳۰ درصد رو سال بعدترش هم نداری و باز به بیمه ات اضافه میشه یعنی این حذف تخفیف رو سال‌های  دیگه هم  تاثیر گذار هست 

2706