2733
2734

اقا چرا انقد بامیه طرفدار داره ولی من دوس ندارم  شوهرم خیلی دوس داره زیاد خریده چیکارشون  کنم؟؟؟ چی درست کنم  

و اینکه کدو و بادمجان زیاد دارم چیکار کنم خراب نشه   هویج رو چیکار کنم 🌹🌹🌹 ممنون از کمکتون 😘

همرو فریز کن،وقتی شوهرت بامیه دوست داره کنار مرغ کنار قیمه براش بامیه بپز ،منم خودم عاشق بامیه م هیچ کس نخوره هم برا خودم درست میکنم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا چرا همش با هم خریدین 🤣 بامیه خورشت کن ترشی بامیه هم خیلی خوشمزه ست بزن نت میاره یتیمچه درست ...

رفته تره بار کلی خرید کرده  شش هفت کیلو هویج چیکار کنم  از دیروز همش اب هویج میگیرم ☹️

2731

کدو را رنده کن بریز تو ماست با کمی اویشن و نمک خوشمزه میشه  یا همبرگر یا مافین  کدو درست کن هویج و بادمجان را ترشی کن یا اینکه هویج را رنده کن بزار فریزر برای سوپ و بادمجان هم سرخ کن و بزار فریزر برای خورشت

خب سرخ کن بذار فریزر. هویج هم میتونی بذاری فریزر ولی باید نیم پخت کن. من خودم هویج نمی‌ذارم فریزر. بادمجان و کدو و بامیه رو سرخ کن بذار. با بادمجان ترشی هم میتونی بذاری مثلا ترشی کبابی با آبغوره. ترشی بامیه هم میشه. هویج رو میتونی مربا هم بکنی 

نقاش و معمار و خیاطم... سوالی بود درخدمتم.خدا جوووون بابت این استعداد ازت ممنونم  
2738

کدو رو نمیدونم

بادمجونارو نمک بزن بعد یکساعت سرخ کن فریز کن خیلی بدرد میخوره

بامیه هارم درشتاشو جدا کم بنداز بره چون سفت هستنو بدمزه ریزاشو سرخ کن فریز کن

کنار مرغ توقیمه خورشت بامیه خیلی خوب میشه 

هویجم میتونی نگینی خورد کنی فریز کنی برای سوپ میتونی رنده کنی هویج پلو کنی 

2706