2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من دو سال   .

هر دو سالشم عقد بودیم همدیگه رو فقط یکبار بعد از عقد دیدیم بمدت ده دقیقه بعدشم طلاق

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
2714

۶ ماه خیلی خوب ۶ ماه به نظرم 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅
واا چراا عزیزم

شرمنده ام خواهرم باید خودمو معرفی میکردم که شمام به اشتباه نیفتید اول بابت این قضیه عذرخواهی میکنم 

پدر خانمم نمیزاشت ببینمش گفت باید عقد باشید وقتی عقد کردیم گفت تا عروسی رفت و امد ممنوع 

فکر کردم شوخی میکنه ولی متاسفانه خیلی جدی بود و نزاشت ببینمش منم سرد شدم و وسط زمین و هوا معلق شدم فقط یبار یواشکی توی درب حیاطشون ده دقیقه باهاش حرف زدم که پدرش اومد با پس گردنی بردش تو خونه منم افتادم رو لج طلاق دادم

شادی را به دیگران هدیه کن و غم دیگران را شریک . خودت باش و صادق . بزرگ منش و مهربان باش و رازدار و باعطوفت .    اگر با این صفات زندگی کردی هرگز منتظر قضاوت دیگران نباش هر طور که مایلند قضاوت کنند راه تو درست است حتی اگر همه مخالفت کنند
شرمنده ام خواهرم باید خودمو معرفی میکردم که شمام به اشتباه نیفتید اول بابت این قضیه عذرخواهی میکنم&n ...

کار خوبی کردی برادر خانواده ای که نذاره زنتو ببینی به چه دردی میخوره شما طلاقش دادین خانواده ها چیزی نگفتن؟

کار خوبی کردی برادر خانواده ای که نذاره زنتو ببینی به چه دردی میخوره شما طلاقش دادین خانواده ها چیزی ...

خب طلاقش به این سادگی که نوشتم نبود خیلی داستان شد و مخالفت  بود ولی علیرغم مخالفتها  تلاش کردم تمومش کردم و بهشون گفتم حالا برید یه دبه بزرگ بخرید ترشیش بندازید تا با مردم همچین نکنید 

یعنی چی

خب دیگه خواهر بعضی خونواده ها فرهنگ اشتباه دارند اینقدر افراطی اند که از اون سرِ پشت بام میفتند پایین

خب دیگه خواهر بعضی خونواده ها فرهنگ اشتباه دارند اینقدر افراطی اند که از اون سرِ پشت بام میفتند پایی ...

فک نکنم شماپسرا تواین دوره زمونه ندیده ونشناخته خواستگاری برید عقدکنیدتواین دوران اصلاهمونبینیدمگ میشه

2706