2726

سلام ببخشید کسایی که میدونن و ثبت نام کردن توی ازمون تست میتونین توضیح بدین بهم که چجوری ثبت نام کنم از دهم رشته تجربی بعد سر چن هفته ازمون گرفته میشه هزینش چقدره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من قلمچی می رفتم گاج و گزینه 2 هم هست برو نمایندگی اینا تو شهرتون و سوالاتو بپرس

قلم چی فقط دیگه فقط ازمون تست میزنن نه دیگه چه کارهایی میکنن بعدش از کلاس چندم ثبت نام کردید 

قلم چی فقط دیگه فقط ازمون تست میزنن نه دیگه چه کارهایی میکنن بعدش از کلاس چندم ثبت نام کردید 

قلمچی آزمون برگزار می کنه. کلاس تستم داره اگه بخوای ثبت نام کنی. من از اواسط سال یازدهم رفتم

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.
بله کلاس تستم می رفتم ولی جاهای دیگه بود، قلمچی نبود

کتاب های سه سطحی قلم چی هم می‌گرفتید یا نه کتاب خودتون جداگانه می‌گرفتید نظرتون چیه واسه دهم کتاب های سه سطحی قلم چی بگیرم یا جداگانه خودم کتاب بگیرم بهتره

کتاب های سه سطحی قلم چی هم می‌گرفتید یا نه کتاب خودتون جداگانه می‌گرفتید نظرتون چیه واسه دهم کتاب ها ...

بستگی به سطح خودت داره. اگه سطح درسیت بالاست سه سطحی خوب نیست اما اگه متوسط یا ضعیفی خوبه

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.