2737
2739
عنوان

نی نیم پسره😍😍 بچه ها اسم قشنگ پیشنهاد بدین بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 104 پست
سایتو که باز کردی این که علامت زدم رو میزنی بعد وسطای صفحه این قسمتو پیدا کن تو قسمت ا ...

ممنون عزیزم لطف کردید ولی اسم سایت باید چی سرچ کنم ؟

هرچی دنبال سایت گشتم پیدا نکرده ام 

البته ببخشید زیاد سوال میپرسم 

ان شالله به حاجتتون و به خواسته قلبیتون برسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
شوهرتم تقویت کن  کپسول من ویت عالیه

ممنون شوهرم قرص اهن فقط میخوره بعضی وقت هاگرده نخل 

ممنون حتما میخرم 

برام دعا کن من یه دختر ۹ ساله دارم میخوام بچه دوم پسر بشه بخاطر حرف بقیه وگرنا خیلی از بارداری ترس دارم زایمان اولم طبیعی بود. وحشت ناک بود اینم میخوام یه دکتر پیداکنم برا سزارین   الانم به خاطر شوهرم دخترم اطرافیان میخوام اقدام کنم 

کیت مکث الان هست قبلا یه مارک دیگه بود دقیق بود مکث ۱۴ هم  مثبت شد ولی قبلیه ۱۳ مثبت میشد موندم ...

راستشو بخوای من سه ماه با کیت جلو رفتم اصلا باردار نشدم . روز ۱۵ دوره به اوج می‌رسید کیت 

ماه چهارم دیگه بیخیال بچه شدیم روز ۱۲ فقط و فقط یه رابطه داشتیم با همون باردار شدم 

بخاطر همین بیشتر به خواست خدا اعتقاد دارم تا رژیم و تخمک گذاری و ...

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
آراد  آرتام آرین

من اوا گفتم اسمشو میذارم آرین حالا دودل شدم بذارم آراد نمیدونم چ کمم

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
من اوا گفتم اسمشو میذارم آرین حالا دودل شدم بذارم آراد نمیدونم چ کمم

هردو قشنگه😍

بچه اول تونه ؟

من اگه پسر دار بشم میزارم آروین‌،آرین،آراد مثلا 

یا دختر دلوین

😁😁

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
هردو قشنگه😍 بچه اول تونه ؟ من اگه پسر دار بشم میزارم آروین‌،آرین،آراد مثلا  یا دختر دلوین ...

بله بچع اولمه

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
بله بچع اولمه

اها خب ی اسمی بزارین که به اسم بچه های بعدی هم بیاد 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
2706