2733
2739
انشالله که حاجت روا بشی...میشه برای پسر دوماهم دعا کنید زردی داره پایینم نمیاد😭

توروخدا یچی میگم گوش بده برو سمت طب سنتی اگ میخوای زردی بچت تموم شه پسرمن تا چهل روز درگیر زردی بود هیچ دم و دستگاهی هم خوبش نکرد تااینکه خیلی یهویی یکی سرراهم سبزشد و بهم اصرارکرد ک ببرم طب سنتی و حجامت کنم بااینکه دلم طاقت نمیورد تو چهل روزگی حجامت شه اما دلو به دریا زدیمو بردیم اصلا اونجوری ک مافکرمیکردیم نبود خیلی راحت بود با سر سوزن بالای پشت گوشای بچه رو دوسه خراش خیییلی ریز زدن و دوسه تا قطره خون اومد و شد آب روی اتیش و ب لطف خدا کامل زردیش تموم شد از پسرمن خیلی بالا بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا یچی میگم گوش بده برو سمت طب سنتی اگ میخوای زردی بچت تموم شه پسرمن تا چهل روز درگیر زردی بود ...

سلام عزیزم جدی میگی اینو اتفاقا یکی این پیشنهاد رو دیروز یهم کرده تصمیم دارم برم پناه برخدا که خوب بشه.مرسی که دلم رو قرص کردی خدا بچتو برات سلامت نگه داره

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
2728
سلام عزیزم جدی میگی اینو اتفاقا یکی این پیشنهاد رو دیروز یهم کرده تصمیم دارم برم پناه برخدا که خوب ب ...

اره بخدا من به دوستمم پارسال این پیشنهادو دادم ک بعد ده روز بچش از دستگاه دراورد و برد حجامت گوش خداروشکر اونم خوب شد..ممنون از دعای قشنگت عزیزم 🥺