2703
2553
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27021 بازدید | 311 پست

ماه حرام دوماهه کامل هست  مگه میشه دوماه   هیچی بین زنو شوهرنباشه چی چیو نامشروعه  من یه بچمو شب چهلم محرم تشکلیل شده  پس بگم‌ نامشروعه چه حرفا عزیزم  هرچی و باور نکن  خیالت راحت  

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کل ...

امروز نرفتی آزمایش عزیزم؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم عزیزم تکرارش میشد جمعه که تعطیله گفت شنبه بیا 

انشاءالله که خدا بهت یه نی نی سالم و صالح میده گلم آزمایش دادی بیا همینجا خبر خوب مامان شدنت رو بگو 🤗🤗😍😍

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2720
هیچی باز دوتا تست زدم 😑 دو خط بود شوهرم مثل قبله 

خب عزبزم بارداری شک نکن

چرا به شوهرت نمیگی؟؟من در جریان تاپیکات هستم خداروشکر که بارداری خوشحال شدم من جات بودم میگفتم اصلا نمیتونم صبر کنم😁

2714
خب عزبزم بارداری شک نکن چرا به شوهرت نمیگی؟؟من در جریان تاپیکات هستم خداروشکر که بارداری خوشحال شدم ...

میخوام اول خیالم از لحاظ ساک اینا اوکی شه بعد بهش بگم شاید تا سه ماه قبر کنم جنسیتو بفهمم اگه بشه 

میخوام اول خیالم از لحاظ ساک اینا اوکی شه بعد بهش بگم شاید تا سه ماه قبر کنم جنسیتو بفهمم اگه بشه&nb ...

وااای نه تا ۳ ماه خیلی زیاده مطمان باش همسرت ازین پنهان کاری هم ناراحت میشه 

شما قصدت چیز دیگست میخوای خوشحالش کنی اما چون الان اون حساس شده این کار شمارو به دید خوب نمیبینه

از من میشنوی حتما بهش بگو نگفتنت باز برات درد سر میشه مطمان باش

2706