2703
2553
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27021 بازدید | 311 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدست این مامانا...من شب توبیمارستان سقط کردم...صبح مامانم توبیمارستان گفت آه پدرشوهرت گرفته...درصورتیکه همیشه پدرشونرم منواذیت کرده....مامانم همیشه باحرفاش عذابم میده

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2720
من اصلا قبول ندارم  دو خطو که دیدم هم خوشحال شدم هم کلی غم ریخت رو سرم نکنه اشتباه ، اگه به ما ...

انشانه رابطه ات خوب شه با همسرت   چون دیگه بچه داری بخاطر بچه سعی کن رابطه اتو درست کنی ، برید مشاور تو این بارداری ، یکم زنداری یادش بده ، مواظب این یکی باش چون یکی سقط شده لیز شده احتمال خطر بیشتره

عزیزم نامشروع که ینی حرام زاده اشتباه میگن اصلا هم همچین چیزی نیس بااحترام مادرتون طبق افکار خاله خانباجی حرف زدن ....روزهای خاصی داریم مث شب عید فطر که مکروهه اما نه نامشروع اینترنت سرچ کن چ شبی بده

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 
احترام مال عقدو عروسیه عزیزم،رابطه چه ربطی داره؟؟؟؟چه چیزا

عزمزمه بخاطر اینکه میگن امام حسین خیلی برای مسلمان ها عزیزه مثل پدر   اگر پدر آدم فوت بشه اونشب رابطه آدم داره ؟؟ نه آدم احیا میگیره و دعا میخونه و گریه میکنه ، یه جور  زشته وگرنه  بچه بد نیس

2714
ازدست این مامانا...من شب توبیمارستان سقط کردم...صبح مامانم توبیمارستان گفت آه پدرشوهرت گرفته...درصور ...

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقدر بدی که بچت اینقدر گریه میکنه هزار عیب داره بعدم هزار تا خوراکی می‌آورد میگفت الان زاچی اگه اینارو بخوری بچه بعدیت پسره 

خیلی دلم شکست خیلی 

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقد ...

منم خیلی شکستم ازحرفاش همیشه....خداروشکراومدم غربت ازدستشون فرارکردم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
به قران قسم قبل از ازدواجم میگفت نباید دختر اصلاح کنه جن شب عروسیش ...... تو صورتش  منم تا عقد ...

مادرت خرافاتیه شما ازاون بدتر

مگه هرچی مادر آدم بگه درسته؟ 

خواهشا تو دیگه این خرافات سینه به سینه به بچه ات انتقال نده.همینجا این زنجیره خرافات قطع کن

اسی یعنی اگه مادرت بگه حرامه و سقطش کن سقط میکنی بچه شوهرت و 

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کلیپ نگاه میکرد بچه بود تو تخت بودیم یهو برگشت نگاه کرد گفت ما باید یه سر به رویان بزنیم منم گفتم چرت نگو برگشتم سمت دیگه 

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقد ...

این مادرا کم نیستن. صد البته که بهشت زیر پای این مادرا نیست، زیر پای مادرای واقعیه.

مامان منم میبینه رو به موتی و حال نداری اما اصلا سر سوزنی اهمیت نمیده

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کل ...

اگه مادرت تو‌روابطت با شوهرت اثر بد میزاره حتما قطع رابطه کن. یا اگر مادرت با حرفاش و کاراش حالت رو بد میکنه

2706