2733
2734
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27135 بازدید | 311 پست
میگه مادربزرگش گفته رعایت کنین بعضیاتون بد درمورد مادرش دارین میگین بنده خدا تو افکارو عقاید قدیم ...

گلم من کلی گفتم کاری ب حرف مادرشون ندارم🌹

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو خانوادم شنیدم که فلانی تو ماه حرام باردار شده دور از جون شما و بچه ت مثلا بچه ش معلول شده ولی راستو دروغشو نمیدونم دیگه قدیمیا مث الان که نبودن  خیلی به ماه محرم احترام میذاشتن 

یک عدد ❤ مهربان❤ هستم 😁😻بچه ها من یه دونه ❤ پسر ❤دارم گفتم بگم بهتون دروغ گو نشم😘...❤خدایاااااا خیلیییییی دوستتتت دارمممممم❤.میشه مراقب خانواده م باشی میدونی که نفسم به نفسشون بنده🙏❤🙏❤خدا جونم با اینکه سختی زیاد کشیدم ولی با دادن عشقم همه رو برام جبران کردی ممنونم ازت خدای خوبم🙏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
احتمالا جلد دوم قرآن به مادربزرگتون نازل شده😂

واااای    

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
 گلم من کلی گفتم کاری ب حرف مادرشون ندارم🌹

منم اونایی ک بدحرف زدنو گفتم🌹

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
برو ازمایش بده ازمایشگاه ها بازن ان شالله ک درسته سختیت تموم میشه

اره شوهر من رفت یساعت پیش ازمایش دیابت داد داره میاد خونه الان

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2738
اره شوهر من رفت یساعت پیش ازمایش دیابت داد داره میاد خونه الان

من باید اول شوهرم بیدار شه  امروز خونه اس بفرستمش سنگگی چیزی بگیره بعدش خودم برم نمیخوام بهش بگم باهم بریم یموقعه منفی باشه😭😪 باز حرف بارم کنه

منکه قبول ندارم  مامانم میگه من ٦ ساله عروسی کردم حالا بهش موندم بگم یا نه ، برنگرده بگه تو ای ...

عزیزم اهمیت نده به حرف مادرتون.

خود جاری کردن این کلمه نطفه نامشروع کلی گناه 

به اون تو دلی نازتون فکر کنید که کلی خیر و برکت میاره تو زندگیتون  امیدوارم بارداری راحتی داشته باشید به سلامتی بغلش کنید و زیر سایه و ناز شما و پدرشون بزرگ بشن

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
این چرت و پرتا چیه     همین حرفا رو میزنید مردم فکر می کنن مذهبیا یه تخته شون کمه اخه ای ...

البته قضیه یزید رو ماست مالی کردن بیشتر چون یزید طبق تاریخ واقعا حرومزاده است.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
عزیزم اهمیت نده به حرف مادرتون. خود جاری کردن این کلمه نطفه نامشروع کلی گناه  به اون تو دلی ن ...

من اصلا قبول ندارم

دو خطو که دیدم هم خوشحال شدم هم کلی غم ریخت رو سرم نکنه اشتباه ، اگه به مامانم بگم نگه این ماهه ، شوهرم چیکار میکنه 

میگفت شب های عزیز نباید رابطه باشه نطفه ای که تشکیل میشه حرامه ، البته مادربزرگمم میگفت  

قدیمیا همینن خواهر خوبم،اصلا دلت بد نکن با این حرفا ،مادر من به خاطر این حرف یه بچه سه چهار ماهه رو سقط کرد ،انقدر تو زندگی اذیت شد و مریض و.... که حد نداره ،هنوزم میگه آه اون بچه‌س ،

شاید امام حسین تو این شب های محترم به حال دلت نگاه کرده ،قطع یقین بدون اون بچه اگر بیاد زندگیت از این رو به اون رو میشه،بچه‌ای که نظر کرده ارباب باشه و اولین قدم پا گذاشتنش به عرصه حیات تو شبهایی باشه که دنیا در سوگ اباعبدلله هستن تا ابد امام حسینی و عاقبت بخیره

در ضمن رابطه نامشروع برا کسیه که با نامحرم خودش بوده باشه نه شما که عقد همسرتی ،

اگه واقعا باردار بودی حتما یه نذری بده و از خدا بخواه بچه‌ت سالم و صالح باشه ان شاءالله🥰🌹🌹🌹🌹🌹

2706