2726
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27116 بازدید | 311 پست
منکه قبول ندارم  مامانم میگه من ٦ ساله عروسی کردم حالا بهش موندم بگم یا نه ، برنگرده بگه تو ای ...

مطمئنی خانومی ؟ مگه اگر تو این شبها رابطه داشته باشی و بارداری بشی  به این سرعت مشخص میشه . از طرفی تو سیع کن مادرت رو مجاب کنی که اشتباه فکر میکنه نه اینکه به این تفکرات دامن بزنی

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

امروز تعطیل نیست 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرتون مرجع تقلیدن که فتوا میدن؟😶😐اسمشون رو بگید می خوام ازشون تقلید کنم😐😐😐

خدایا شکرت .عشقم عروس قورباقه 🐸🐸اینم حلقه ی نامزدیمون💍😎😘نامه ای به همسره ایندم:سلام بدبخت من آشپزی بلد نیستم همیشه گشنه میمونی😂👋       
2728
میگفت شب های عزیز نباید رابطه باشه نطفه ای که تشکیل میشه حرامه ، البته مادربزرگمم میگفت  

حرام نیست بابا

بهتره نباشه و حرمت ایام عزیز حفظ بشه

ولی حرام نیست

بعدم شرایط شما به قبل از محرم بر میگرده

خدا خیرت بده چقدر خندیدم اول صبحی😂😂😂😂👏👏👏نامشروع؟؟؟اخه چه ربطی داره 

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
منکه قبول ندارم  مامانم میگه من ٦ ساله عروسی کردم حالا بهش موندم بگم یا نه ، برنگرده بگه تو ای ...

اولا مبارکه

دوما لازم نیست از الان بگی برو آزمایش بده بعد سونو تشکیل قلب برو بعد بگو

من که بعد از سونو ان تی به مامانم گفتم 

مادرت و مادربزرگد رساله دادن بیرون مثل اینکه خودشون به درجه اجتهاد رسیدن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
امروز سومه بوتیکای شهر تو استوری زدن تعطیلن 

سوم امام علی یا ائمه دیگه هم پس مراعات کنید لطفا . تبعیض قائل نشید بین ائمه

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
اخه با جواب آزمایشم اگه مثبت بود به لباس بچه بگیرم بعد به شوهرم بگم فک کنم خیلی خوشحال شه😓

اول از بارداریت مطمئن بشو

شنبه هم میتونی بگردی ی لباس خوب بخری ک بعدها بشه برابچت استفاده کنی

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
مادرتون مرجع تقلیدن که فتوا میدن؟😶😐اسمشونم رو بگید می خوام ازشون تقلید کنم😐😐😐

به قران قسم قبل از ازدواجم میگفت نباید دختر اصلاح کنه جن شب عروسیش ...... تو صورتش 

منم تا عقد کردم نذاشت اصلاح کنم 

یعنی مادرتون از ناریخ و ساعت رابطه شما خبر داره؟

شما فقط خبر بارداریت رو بده .اگه هم پا پی شد بگو رابطه مال قبل محرم بوده ،الان فهمیدم.

تاریخ اخرین پریودی شما میشه روز اول بارداریت.که احتمالا مال قبل محرم هست

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
اخه با جواب آزمایشم اگه مثبت بود به لباس بچه بگیرم بعد به شوهرم بگم فک کنم خیلی خوشحال شه😓

حالا نمیخواد فعلا برو که خیالت راحت شه مطمئن شی مطمئن باش مغازه بازم پیدا میشه 

2706