2328
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 23624 بازدید | 311 پست

ازدست این مامانا...من شب توبیمارستان سقط کردم...صبح مامانم توبیمارستان گفت آه پدرشوهرت گرفته...درصورتیکه همیشه پدرشونرم منواذیت کرده....مامانم همیشه باحرفاش عذابم میده

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس💐

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

من اصلا قبول ندارم  دو خطو که دیدم هم خوشحال شدم هم کلی غم ریخت رو سرم نکنه اشتباه ، اگه به ما ...

انشانه رابطه ات خوب شه با همسرت   چون دیگه بچه داری بخاطر بچه سعی کن رابطه اتو درست کنی ، برید مشاور تو این بارداری ، یکم زنداری یادش بده ، مواظب این یکی باش چون یکی سقط شده لیز شده احتمال خطر بیشتره

2334

عزیزم نامشروع که ینی حرام زاده اشتباه میگن اصلا هم همچین چیزی نیس بااحترام مادرتون طبق افکار خاله خانباجی حرف زدن ....روزهای خاصی داریم مث شب عید فطر که مکروهه اما نه نامشروع اینترنت سرچ کن چ شبی بده

برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرم صلوات میفرستی💞🌺
احترام مال عقدو عروسیه عزیزم،رابطه چه ربطی داره؟؟؟؟چه چیزا

عزمزمه بخاطر اینکه میگن امام حسین خیلی برای مسلمان ها عزیزه مثل پدر   اگر پدر آدم فوت بشه اونشب رابطه آدم داره ؟؟ نه آدم احیا میگیره و دعا میخونه و گریه میکنه ، یه جور  زشته وگرنه  بچه بد نیس

ازدست این مامانا...من شب توبیمارستان سقط کردم...صبح مامانم توبیمارستان گفت آه پدرشوهرت گرفته...درصور ...

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقدر بدی که بچت اینقدر گریه میکنه هزار عیب داره بعدم هزار تا خوراکی می‌آورد میگفت الان زاچی اگه اینارو بخوری بچه بعدیت پسره 

خیلی دلم شکست خیلی 

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقد ...

منم خیلی شکستم ازحرفاش همیشه....خداروشکراومدم غربت ازدستشون فرارکردم

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس💐
به قران قسم قبل از ازدواجم میگفت نباید دختر اصلاح کنه جن شب عروسیش ...... تو صورتش  منم تا عقد ...

مادرت خرافاتیه شما ازاون بدتر

مگه هرچی مادر آدم بگه درسته؟ 

خواهشا تو دیگه این خرافات سینه به سینه به بچه ات انتقال نده.همینجا این زنجیره خرافات قطع کن

اسی یعنی اگه مادرت بگه حرامه و سقطش کن سقط میکنی بچه شوهرت و 

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کلیپ نگاه میکرد بچه بود تو تخت بودیم یهو برگشت نگاه کرد گفت ما باید یه سر به رویان بزنیم منم گفتم چرت نگو برگشتم سمت دیگه 

هیییی من زایمان کردم دختر داشتم روی پیشونیش لکه داشت خیلیم گریه میکرد دخترم مامانم گفت معلوم نیس چقد ...

این مادرا کم نیستن. صد البته که بهشت زیر پای این مادرا نیست، زیر پای مادرای واقعیه.

مامان منم میبینه رو به موتی و حال نداری اما اصلا سر سوزنی اهمیت نمیده

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کل ...

اگه مادرت تو‌روابطت با شوهرت اثر بد میزاره حتما قطع رابطه کن. یا اگر مادرت با حرفاش و کاراش حالت رو بد میکنه

ماه حرام دوماهه کامل هست  مگه میشه دوماه   هیچی بین زنو شوهرنباشه چی چیو نامشروعه  من یه بچمو شب چهلم محرم تشکلیل شده  پس بگم‌ نامشروعه چه حرفا عزیزم  هرچی و باور نکن  خیالت راحت  

نه رابطمو با مامانم قطع میکنم چون این بچه خیلی روابطمونو بهتر میکنه حتی شوهرم دیشب تو اینستا داشت کل ...

امروز نرفتی آزمایش عزیزم؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
گفتم عزیزم تکرارش میشد جمعه که تعطیله گفت شنبه بیا 

انشاءالله که خدا بهت یه نی نی سالم و صالح میده گلم آزمایش دادی بیا همینجا خبر خوب مامان شدنت رو بگو 🤗🤗😍😍

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی تو راهیم یه صلوات مهمونم کنی😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤