2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بدجور ب همین مشکل خوردم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

قبلا 24 ساعت شدم, نگران نباش خودت کم کم خوابت میبره فقط بهش فکر نکن و استرس نگیر, منم همش میترسیدم میگفتم نکنه برا همیشه نخوابم, ولی درست شد, الان فقط برعکس شده, 

برای سلامتی امام زمان صلوات
قبلا 24 ساعت شدم, نگران نباش خودت کم کم خوابت میبره فقط بهش فکر نکن و استرس نگیر, منم همش میترسیدم م ...

اصلا روانم آسوده نیست حالم خوب نیست شاید از تنهایی و درد و دل نکردنم باشه

اصلا روانم آسوده نیست حالم خوب نیست شاید از تنهایی و درد و دل نکردنم باشه

گل قشنگ من خدا هست باهاش حرف بزن, گریه کن 

الان خودتو سرگرم کن به چیزی فکر نکن صبح با دوستی, مادرت, همسرت و... حرف بزن, اگه ارومت میکنه الان بگو

برای سلامتی امام زمان صلوات
گل قشنگ من خدا هست باهاش حرف بزن, گریه کن  الان خودتو سرگرم کن به چیزی فکر نکن صبح با دوستی, م ...

اول این که من خیلی وقته با خدا زیاد حرف نمی زنم. به خاطر تنهایی و مشکلاتم. بعد این که مادر و خواهر کجان بابا انگار از آسمون پرت شدم پایین شوهرمم یا خستست یا سره کاره خیلی کم فرصت داره

گل قشنگ من خدا هست باهاش حرف بزن, گریه کن  الان خودتو سرگرم کن به چیزی فکر نکن صبح با دوستی, م ...

همه بعد از بچه دار شدن تنهام گذاشتن شایدم تنها بودم خودم‌ نفهمیده بودم

استرس دارید؟؟ نگرانید بچه طوریش بشه؟؟ 

من دخترم شش ماهه بود ریسه می‌رفت کبود میشد . ساکن قزوین بودم . چندتا دکتر بردم نتیجه نداد . بردم تهران .دکتر گفت بچه فیلمش. گفتم اینم دکتر نیست .

بچه شش ماهه چه فیلمی. دوبار داخل مطب گریه کرد ریسه رفت کبود میشد .می‌گفتیم خفه شد . ولی دکتر اجازه نداد بریم سمتش . دوبار داخل مطب این اتفاق افتاد  اجازه نداد بریم پیشش . درست شد . دیگه هیچ وقت ریسه نرفت . زیادی حساس هستین 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
2706