2733
2734
عنوان

راهنمایی میدین، یکم بی ادبیه پیشاپیش عذر میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 78 پست
نه بابا یبوست و که معاینه نمیکنن 😅 حتما برو واسه ی یبوستت.. اینجوری پیش بری با هر بار یبوست به شک ...

اخه یه زمان خانم برادرم تعریف میکرد دوستش خیلی طولانی یبوست گرفته رفته بیمارستان با ابزار الات در اوردن مدفوعش رو واقعا ازینکه اینجور بشم میترسم یعنی از خجالت میمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندارم شما دعا کن قسمتم بشه قبلی بود…

عزیزم انشالله به حق پنج تن خیلی زود دامنت سبز بشه یه بارداری سالم و یه نینی صحیح سالم بیاری
البته بدون این ویار و عذابی که من دارم میکشم، برات راحت و شیرین پیش بره

عزیزم انشالله به حق پنج تن خیلی زود دامنت سبز بشه یه بارداری سالم و یه نینی صحیح سالم بیاری البته بد ...

وای ان شاالله ان شاالله خدا از دهنت بشنوه

ان شاالله شما هم زودتر خوب بشی

تاپیکت خوندم انگار غم عالمو ریختن تو دلم خدا کمکت کنه برات یک تسبیح صلوات میفرستم عزیزم

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان‌میشود👌
2728
وای ان شاالله ان شاالله خدا از دهنت بشنوه ان شاالله شما هم زودتر خوب بشی تاپیکت خوندم انگار غم عال ...

فدات بشم عزیزم

چون قلبت پاکه و انقدر مهربونی خدا خیلی زود حاجتت رو میده انشالله 🌺

میگم پس همسرم کلا از داروخانه بپرسه در کنارش اینجور که گفتن انجیر و گل محمدی با ماست و روغن زیتون ا ...

بله حتما همین کارو انجام یده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بری دکتر برای رفع یبوست بهت شربت منیزیوم می ده.‌مجازه و راحت می شی 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2738
اخه یه زمان خانم برادرم تعریف میکرد دوستش خیلی طولانی یبوست گرفته رفته بیمارستان با ابزار الات ...

وای 🥴🥴🥴

نه بابا نترس دیگه .. در این حد نیست که دست کاریت کنن.. اونم خانم باردار!!!

این چیزارو از ذهنت دور کن.. برو دکتر و به حرفه این و اون هم گوش نده ..

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
اسی  میخواستم بگم بچتو سقط نکن به خاطر ویار که تعطیل شد فقط تا میتونی سیرابی بخور من بازترین مث ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت ، حتی اب هم از گلوم پایین نمیره تا میخورم معدم غلغل میکنه بالا میارم

شربت لاکتولوز بخور

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

والا مامان من این مشکل و داره ی پودری دکتر بهش داده با ی قرص میخوره عالیه

دکتر گفت فقت روده رو پاک میکنه اصلا جذب بدن نمیشه

ولی خب شما بارداری نمیدونم خوبه برات یا ن

انجیر خشک و ی شب تا صب بذار تو شیر صبح بخور خاکشیر تخم شربی اینام جوابه

منم اولا بارداریم مثل تو بودم ویارشدید آبم نگه نمیداشت معدم هیچ دارویی هم تاثیر نداشت دکترم برام آمپول و سرم مینوشت با اونا خوب میشدم اثرش میرفت دوباره میرفتم میزدم برا یبوستم شربت خاکشیر صبح ناشتا و شب میخوردم شربت لاکسی ژل هم خوبه 

ششمین کاربریمه 🤪

من مثل شما بودم الانم هستم    انجیر خشک و البالو و گیلاس زیاد خوردم   انجیرخشک چندتا میزارم تو اب خیس بخوره  بعد میخورم   اگر خیلی اذیتی حتما به دکترت بگو دارو بهت میده  از هفته 14 که قرص اهن به من داد خیلی خوب شدم 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2706