2737
2734

۵۰ تومن باید بدی واسه افتتاح حساب 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره حدود 200 الی 300 با خودت ببر بانک رفاه به من گفت 200 بریز به حساب 

وای چقدر زیاد

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

چون تاپیک تعطیل شد اینجا میگم خدمتتون جوابی که تایپ کردم. 

عزیز من تا حالا درس های دانشجویان پزشکی دیدی؟ 

اصلا دیدی چه درس هایی رو باید بگذرونن؟ و یا حتی اونا رو هم بگذرونن میدونی هر یکی دو سال یه آزمون جامع فوق العاده سخت ازشون میگیرن؟ میدونی هرساله آمار خودکشی به خاطر سختی درس ها تو دانشجویان پزشکی زیاده؟ 

انقدر شرایط درسی سخته که امکان نداره کسی نخونده بتونه قبول نهایی و پزشک بشه. به فارغ التحصیلی و به قول شما تخصص و جراحی نمیرسه همون سال های اول حذف میشه. چه بسا خیلی ها از دانشگاه پز‌شکی حذف شدن. میدونی این یعنی چی؟ 

یعنی خود خوندن دروس پز‌شکی و پاس کردن آزمون های جامع چندگانه اش چندین برابر سخت تره که حتی کسی که خودش قبول شد تو کنکور نتونسته دووم بیاره. 

مطمئن باشید اگه کسی کم کاری کنه و خوب کارشو انجام نده اصلا به جاهایی که شما نگرانشی  نمیرسه! 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2738
چون تاپیک تعطیل شد اینجا میگم خدمتتون جوابی که تایپ کردم.  عزیز من تا حالا درس های دانشجویان پ ...

هر چی باشه باز هم به پای اون نخبه هایی که جاشون گرفتن نیست

اگر خیلی باهوش و زرنگ بودن میخوندن با سهمیه قبول نمیشدن عزیزم این عدالت نیست که با نخوندن انقد راحت قبول شن 

هر چی باشه باز هم به پای اون نخبه هایی که جاشون گرفتن نیست اگر خیلی باهوش و زرنگ بودن میخوندن با سه ...

سهمیه های مسخره ای که حتی اسمش هم ما نمیدونیم رو هیچ وقت منم نپذیرفتم مثل سهمیه فرزند هیات علمی و... 

ولی این فرق داره... هم از لحاظ ارزشی هم از لحاظ نمره ای.

بچه های سهمیه قانونش اینه که باید حداقل 75 درصد نمره تراز اون کسی که بدون سهمیه قبول شده رو بگیرن. میدونستی اینو؟ 

اون که با سهمیه هم پز‌شکی قبول میشه درسش خوبه مطمئن باش. 

از طرفی تو پست قبلیم هم گفتم اصلا خارج ظرفیت اصلی دانشگاهه. ببین یه دانشگاه یه بودجه در نظر داره میگه ظرفیتم انقدره. حالا سهمیه چیه؟ اینکه بنیاد شهید خودش میاد برای این فرزندان شهدا و ایثارگر هزینه و صندلی برای تحصیل جداگانه همین بچه هایی که حداقل 75 درصد نمره تراز رو آورده باشن تهیه میکنه. خارج از بودجه بندی اون دانشگاه. خود بچه های ایثارگران با همین ظرفیت های مشخصی که بنیاد شهید هزینه اشو داده رقابت میکنن. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
سهمیه های مسخره ای که حتی اسمش هم ما نمیدونیم رو هیچ وقت منم نپذیرفتم مثل سهمیه فرزند هیات علمی و... ...

باشه شما داری درست میگی👍

یه کاربر اینجا بود اسمش لادن بود تو دانشگاه کار می‌کرد میگفت استاد ها همینطور به اینا نمره میدن که بیان بالا 

اینا اگر زرنگ بودن خودشون رتبه میاوردن

لطفا ریپلای نکن اینا همه بی عدالتیه که یه مشت تنبل میشن دکتر مهندس مملکت