2733
2734

اینم بگم که غریبه نیس فامیلیم 

و جنس مخالفمم نیس که بگم سخت میگیرن

فقط چون از بچگی باهم بزرگ شدین خیلی جوریم باهم 

دلیلشم بخاطر مشکل خونواده هامون باهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قهر می کنم با مامان بابام برای یک روز بعد با خوراکیاشون خر می شم 

ARMY  مزاحمت ممنوع ⛔ جوری تربیت شدم که جواب بدی رو با خوبی بدم ⛔ بقیش با خدا ⛔ نمی دونی چی کشیدم توی زندگیم ⛔ از فوت عزیزترینام تا تیکه هایی که بهم انداختن ⛔ بقیش رو اون بالایی می دونه و بس ⛔ اگه تا آخر اومدی یک صلوات برای برآورده شدن آرزوم بفرست ⛔ ممنون که تا آخر خوندی ⛔

دوست نمیشم

شمایی که داری امضام میخونی  آره باخودتم به چیزای خوب فکرکن  یه روزی همش تموم میشه  راستی میشه برای حاجتم یه صلوات مهمونم کنی؟  باهم مهربان باشیم، هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.  
2738
یه سری پدرم مخالفت کردن در این مورد،اما من باهاش رفیق شدم و اتفاقا چن ماهه که پشیمون شدم و دیگه باه ...

ولی نمی تونم تحمل کنم باهاش حرف نزنم دلم براش همین الانم خیلی تنگ شده

خو اون تنها رفیقمه که خیلی دوسش دارم  اگه اون قرار باشه رفیقم نباشه میخوام هیجکس دیگه ایی هم ر ...

ببين بزرگتر بشي ميفهمي ك كار درست رو كردي همين كه به حرف مامان بابات گوش دادي حس حول ميده بهت 

درضمن اونا يه چيزيو ميبينن ك تو نميبيني و نميفهمي

هیچ وقت از دوست بهم منفعتی نرسیده

حتی امروز دوستم ک فک میکردم خیلی با معرفته و در حد توانم بهش کمک کردم همیشه ازش یه کار کوچیک خواستم برگشت بهم گف چرا باید خودمو تو دردسر بندازم بخاطرتو

بیخیال. رابطتونو سرد کن

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
2706