2737
2739
عنوان

شما جای من باشید میرید؟

329 بازدید | 10 پست

من یه دختر مجردم فرهنگیان مصاحبه قبول شم و دبیری بیارم باید برم شهرستان های دور ۸ سال تدریس کنم و انتقالی نمیدن بهم .. شما میرید ؟ یا میزنید آموزش ابتدایی نزدیک سکونتتون؟

دلیل هم بگید

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️

میشه تو تاپیک آخرم کمک کنید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم میرم آموزش ابتدایی محل سکونت و روستاهای اطراف الویت بعدی هم مامایی شهر خودم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیک های قبل از 20 مهر 402 رو گردن نمی‌گیرم 😂💔جوون بودم و جاهل 🥲♥️ولی الان خیلی خوشحال و راضیم 🥰 پس با گشتن تو تاپیک های گذشتم سرزنشم نکنید 🙄
2728

اموزش ابتدایی

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
2738

حتما دومی رو انتخاب میکنم خیلی هارو دیدم که سالهای اول خدمتشون تو مناطق محروم  بودن و فرصتهای ازدواجشون رو از دست دادن

چندین مورد بین همکارای خودم هست و پشیمونن

البته رشته ی من ماماییه

فرهنگیان شاغل شدن حتمی هست و تجربه های جدید بدست میاری و مستقل میشی ولی اموزش ابتدایی باز باید آزمو ...

آموزش ابتدایی فرهنگیان میگم

خدایِ قشنگو نازو مهربونم اولا خیلی خیلی دوست دارمممم قده یه دنیاااا بعدشم خدا جونی تا تو کنارمی من از بنده هات هیچ ترسی ندارم((:♥️♥️♥️