2726

عزیزم من چن ماه پیش ی هفته از پری گذشته بود رفتم آز دادم عدد بتام۲۳بود دو روز بعدش دوباره آز دادم اومد رو ۷ ....گفت سقط شده ...من تجربه مو گفتم ان شالله مال شما بمونه برات ولی باید دو روز دیگ آز بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی نداره 

باید دوروز بعد تکرار بشه ببینی میره بالا دوبرابر بشه یا نه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2728

شما چقدر زود رفتید ازمایش من ۸ تیر بوده اخرین روز پریودیم منتهی الکی زود نمیخوام برم دکتر 

بی بی چک زدم مثبتم ولی میخوام هفته بعد تازه برم دکتر که میشه ۸ هفته م تا یدفعه برم سونو 

نگران نباشید چون زود رفتید بتا تون پایین بوده

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

خارج رحم در صورتی هست که شما درد دارید یکطرف تخمدان و لکه بینی هم مدام دارید وگرنه خارج از رحم نیست مشکل از زود رفتن شما بوده

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

خانم ها پیج دکترنوبت 👇👇

💫 بزرگترین پیج بارداری و کودک هستش 

هرروز کلی، پست و استوری در مورد( بارداری ،تخمک گذاری و پریود، ناباروری ،هفته های بارداری ، زایمان ،دخترزایی و پسرزایی و ....) به صورت رایگان به نمایش میذاره 

🔴 در ضمن پزشکان متخصص زنان خبره هم برای هر شهر به صورت جدا، معرفی میکنه 

میتونید فالوو کنید و برای دوستانتون بفرستید

@drnobat.ir

👇👇👇👇بزرگترین پیج بارداری و کودک

https://instagram.com/drnobat.ir?igshid=YmMyMTA2M2Y=