2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید پودرش رو از کجا میگیرین؟

فروشگاه های بزرگ دارن اکثرا

ولی خب افق کوروش و دیلی مارکت و همسایه خوب رو داخل شهرک گشتم نداشت

ولی رفاه داشت

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
نخود که ارزون تره  فقط باید یه روز خیس بکنی و بندازی تو گوشتکوب برقی  استارتر اگه خواستی ...

بحث ارزون و گرون بودنش نیست

من اصولا وقت نمیکنم انچنان ک بخوام چرخ بزنم و بزارم خیس بخوره و اینا

کلا راحت طلبم😅

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
اره بگو لطفا

نخود 24ساعت خیس بکن(نخودریز بخر ارزونتره) بعد هرچقدر مزه سیر دوست داری با 3تا پیاز درشت باهم چرخشون کن. (من یه دونه سیب زمینی متوسط هم میکنم داخلش). بعد تخم گشنیز پودر شده با ادویه کاری اگه نداری(زردچوبه و فلفل سیاه و قرمز) ونمک داخلش بریز(من تخم مرغم میزنم چون ترد ترد میشه دلبخواهی هست) خوب ورز بده میتونی جعفری خشک یا تر ریزشده هم بریزی. تو ماهی تابه روغن زیاد بریز یه قاشق مواد بردار بریز کف دستت حالتش بده یا دستگاه فلال زنی داری چه بهتر 

یشه بپرسم چطوری فلافل هاتون بوی نخود نمیده؟ مال من بوی نخود خام میده و من دوست ندارم

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
میشه توضیح بدی

یه کاسه نخود خیس بکن ازش ۱۶ تا اینا درمیاد 

۱ شبانه روز بزار تو آب خیس بخوره تا نفخش گرفته بشه 

بعد فرداش میتونی هم نخود ها رو بدی چرخ گوشت هم تو گوشت کوب برقی بندازی که پودر پودر بشه 

بعد بهش یکدونه پیاز رنده شده اضافه بکن 

اندازه یک قاشق سویا که خیس شده  چرخ بده یا بنداز تو گوشت کوب برقی بهش اضافه بکن 

بعد بهش یکدونه تخم مرغ با یه قاشق بکینگ پودر و نمک و ادویه و زردچوبه اضافه بکن  میتونی به طبع خودتون سبزی معطر به مقدار کم بپاشونی یکم به فلافل 

بعدشم تو روغن سرخ بکن به همین راحتی 

2706