2737
2739
عنوان

یه فیلم سینمایی مثل ملی و راه های نرفته اش بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 5385 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرمز ( خیلی قدیمیه محمد رضا فروتن و هدیه تهرانی)

پارک وی

هیس دخترها فریاد نمیزنند

عنکبوت 

من ترانه ۱۵ سال دارم

اتاق تاریک 

دختر

اینا مث ملی ‌و راه های نرفته اش 

همشون ظلم در حق زن و ...

دخترم با اومدنت زندگی من و بابات رو رنگین کمون کردی   
من ملی رو دوست نداشتم تهمینه میلانی همیشه فیلماش اغراق هست 😂 

شاید چیزی که برای تو اغراقه برای بقیه حقیقتهمثل من که زندگیم از ملی هم تلخ تره :)

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2738
قرمز ( خیلی قدیمیه محمد رضا فروتن و هدیه تهرانی) پارک وی هیس دخترها فریاد نمیزنند عنکبوت  م ...

من ترانه ۱۵ سال دارم خوبه ببینم ؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ۲۲/۷/۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد😍🥰هیچ چیز به شیرینی پاهای تو نیست کوچولوی من بی صبرانه منتظر دنیا اومدنتیم منو بابایی🤗❤ خدایا خودت مراقب تودلیم باش🤲❤

درباره ی الی 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ۲۲/۷/۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد😍🥰هیچ چیز به شیرینی پاهای تو نیست کوچولوی من بی صبرانه منتظر دنیا اومدنتیم منو بابایی🤗❤ خدایا خودت مراقب تودلیم باش🤲❤
شاید چیزی که برای تو اغراقه برای بقیه حقیقتهمثل من که زندگیم از ملی هم تلخ تره :)

اینکه شوهر روز اول زندگی کتک‌بزنه یکم اغراقه 

مشکلات تو زندگی همه هست 

باز ملی اخر سر خودش رو نجات داد خیلیا هستن همونطوری زندگی میکنن تلخی رو میتونی شیرینش کنی .

اینکه شوهر روز اول زندگی کتک‌بزنه یکم اغراقه  مشکلات تو زندگی همه هست  باز ملی اخر سر خو ...

اگر چیزی نمیدونی 

میتونی سکوت کنی اگر نمیدونی آدمایی ک پارانوئید یا اسکیزوفرنی دارن چطورین و زندگی کردن باهاشونو تجربه نکردی 

پس انقدر ساده نگو اغراق

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃
2706