2737
2734
عنوان

مامانم کتکم میزنه اذیتم میکنه

3283 بازدید | 89 پست

سلام من بجز مامانم هیچکسو ندارم اونم اذیتم می‌کنه کتکم میزنه بابام هم بچه بودم مرد متولد1382هستم مامانم همین الآنم کتکم زده کبود شده خداشاهده از 14سالگی به من می‌گفت ترشیده پیر دختر تورو هیچکی نمیگیره تورو خودتو بکش الان هم که 19سالمه بهم میگه دیدی گفتم تورو هیچکی نمیگیره وقتی هم علت شو ازش میپرسم که چرا منو اذیت میکنی بهم میگه ازت بدم میاد چون بچه باباتی میگه من که تورو از خونه بابام نیاوردم با بابات ازدواج کردم تورو آوردم از بابام هم بدش میومد خیلی بهم ظلم کرده فقط من میدونم و خدای خودم که چقدر به من ظلم کرده 

منو مسخره می‌کنه قیافه مو هیکل مو موهامو اصلا اهمیتی به حرفام نمیده منو به زور وقتی کوچیک تر بودم می‌فرستاد خونه خاله ام خاله ام هم اذیتم میکرد بخدا قسم تازه 6سالم بود خاله ام گفت پاهامو ماساژ بده نوکر من 6ساله پا اونو ماساژ دادم به مامانم هر دفعه میگفتم دوس ندارم دیگه منو بفرستی خونه خاله اما بازم می‌فرستاد 

یه روز نزاشت برام مامانم کاش منم بابام زنده بود این خیلی اذیتم می‌کنه حتی بهم میگه دیونه برو دیونه خونه به خدا قسم که منم آدمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یعنی هیچ محبتی بهت نمیکنه؟؟؟

سعی کن یه کاری جور کنی مستقل بشی 

امیدوارم مشکلت حل بشه خدا به قلبت آرامش بده عزیزم 

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨

خیلی متاسفم برات خدا کمکت کنه

نوزده سالته دیگه عزیزم جلوش وایسا به سن قانونی رسیدی 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2706