2726
عنوان

فیزیوتراپی جلسه اول+ عکس

208 بازدید | 12 پست

نصف صورتم فلج شده بود صب رفتم دکتر کلی قرص وکورتون نوشت +فیزیوتراپی...... جلسه اول فیزیوتراپی ک رفتم خانمه گفت اینا همش عوارض واکسنه و کلی مراجعه کننده مث شما و حتی بدتر داریم. بهم گفت کورتون نخورم و با همین برق دادن ب عصبا صورتم درست میشه باید ده جلسه برم تروخدا ا دعا کنید صورتمم مث قبل حس داشته باشه و بتونم منقبضش کنم........ ای کاش واکسن نمیزدم شما اگ نزدید ب هیچ عنوان نزنید دختر خالم   هم از وقتی زده همش مریضه، کلیی امروز گریه کردم  برا صورتم داغون بودم،، برا همین شطرنجی کردم😊

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️

ای وای☹️☹️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه من 20 سالمه

دوز چندم زدی اینجوری شدی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

کورتون اصن نخور من مامانم خورده کلیه هاش از کار افتاده بود رماتیسم گرفتش که سیستم ایمنی بدن و تخریب میکنه 

بیش از حد عصبی میشی 

تعلیقی سابق Sariiii80 ادب نشانهِ ترس نیست 🤍🌵
دوز چندم زدی اینجوری شدی

دو دوز زدم سینوفارم، پارسال خیلی وقته اصلا فکرشم نمیکردم برا اون باشه...... اون موقع میگفتن واکسن نزنین چند سال بعد عوارضش می‌بینید من باور نمیکردم🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️
دو دوز زدم سینوفارم، پارسال خیلی وقته اصلا فکرشم نمیکردم برا اون باشه...... اون موقع میگفتن واکسن نز ...

امیدوارم بهتر شی گلم🥺