2737
2734
عنوان

دختر ۷ سالم به شدت اذیت میکنه.

1212 بازدید | 31 پست

اصلا مرتب و تمیز نيست. ‌لجبازه حرف گوش کن نيست .وقتی دعواش میکنم میگم بی‌شعور میگه خودتی هر جی میگم میگه خودتی مجبور میشم بزنمش  .سر به سر داداشش  که ازش بزرگتره هم  میزاره. به خدا یه وقت ها نفرین میکنم خیلی خستم کرده😔

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن از این کلمات استفاده نکنی چون برگشته ب خودت میگه! اما سعی کن از الان جلوش رو بگیری 

خدایا کمک کن تو سال جدید به آرزوهام برسم گواهینامم رو بگیرم دماغمو عمل کنم و اونی که منتظرم پیام بده 
شبیه مامان منی🥲

چرا 

بلند بگو آمین.  برای امضام صلوات میفرستی،؟ خدايا برای تو کاری نداره  همه چیز دست توعه.نذار شرمنده بچه هامون بشیم.  به زندگی همه برکت بده.

بازتاب رفتار های خودته 

کی به بچش میگه بیشعور 

البته که خودمم دارم می‌خوام از دستش سر به بیابون بذارم ولی تو خونه ما کسی به کسی فحش نمی‌ده 

💖..من حتی قلبمم منت تپیدن بذاره درش میارم..💖

دختر بچه ها خیلی ظالمن

اگه بی ادبی کرد نذار کارتون ببینه یا مثلا با گوشی بازی کنه. کار خوب کرد براش جایزه بخر

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
2738
چون منم شبیه دختر تو ام😐😂

خخخخ

بازتاب رفتار های خودته  کی به بچش میگه بیشعور  البته که خودمم دارم می‌خوام از دستش سر ...

وقتی دیگه صبرم سر میشه فحش میدم

دختر منم ۷ سالشه ولی بیش از حد تمیز و حساسه طوری که میترسم وسواس بگیره 

مثلا داخل کمدش رو خودش باید بچینه یا لباساشو تا میکنه تو کشو نمیزاره من لباس براش بیارم میترسه من برداشتنی لباساش بهم بریزه یا روتختش رو بلافاصله از خواب پا میشه مرتب میکنه ی کم کج بشه هی میره صافش میکنه هرچی بیاره بلافاصله جمع میکنه اصلا اتاقش رو من نامرتب ندیدم 

مثلا خرگوش رو من گفتم برات میزارم تو کمدت گداشتم دوباره رفته صاف کرده میگه اینجوری بزار 

بنظرتون دکتر ببرم ؟ 

وسواس نگیره 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

منم یه دختر ۷ ساله دارم، هیچوقت بهش حرف بد نمیزنم. ولی فکر کنم یه مقدار لجبازی و مقاومت اقتضای سنشونه.

تنها نمیره اتاقشو مرتب کنه ولی بهش میگم بیا باهم بریم انجام میده.

با احترام باهاش حرف میزنم، معمولا گوش میده.

2706