2733
2734
اگه علاقه نداشته باشی به رشتت ۴ سال عذاب میکشی ،حالا شاید بگی زیاد درس نمیخونم پاس میکنم بره ولی اگه ...

نه درس و میخونم اتفاقا میخوام زیادم بخونم 

ولی نه از علاقه

بلکه نفرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تصمیم دارم یهرجور دیگه برم دنبال علاقه م ولی نمیشه دانشگاهم نرفت  حس میکنم یه چیز بزرگ کم دار ...

اگه بری دانشگاه یه چیز بزرگو از دست دادی اونم وقت و عمر و هزینه و انرژیته 

اون اساتیدی که به تو درس میدن به این فک نمیکنن تو نمیخوای تا ته اون رشته بری همون سختی و فشاری که به بقیه میارن به توهم میارن و ازت کار میکشن و تورو از مسیر اصلیت دور میکنن 

2728
مهندسی کار هرکسی نیست اگه علاقه نداشته باشه فقط عذاب و رنج میکشه چون خیلی سخته

آخ گفتی،من دارم مهندسی میخونم ترم چهارم رو تموم کردم از ۶۰ نفر ورودی ۱۲ نفر بخاطر سخت بودن درسها انصراف دادن با اینکه تقریبا نصف راه رو رفته بودن،فقط اونایی میتونن با درسهای مهندسی کنار بیان که عاشقش باشن

...
آخ گفتی،من دارم مهندسی میخونم ترم چهارم رو تموم کردم از ۶۰ نفر ورودی ۱۲ نفر بخاطر سخت بودن درسها انص ...

دقیقا 

چون عموم مردم نمیدونن درسای مهندسی چیه فک میکنن یه چیزیه که میشه خوند ولی واقعا پیر میکنه ادمو من خودم باعشق خوندم از انتخابمم راضیم با این حال پاره شدم

آخ گفتی،من دارم مهندسی میخونم ترم چهارم رو تموم کردم از ۶۰ نفر ورودی ۱۲ نفر بخاطر سخت بودن درسها انص ...

الان علاقه ندارم به چیزی

ولی خیلی منعطفم 

کنار میام ؛ هوش ریاضی فیزیکمم بد نیست

2738
2706