2726
عنوان

شوهرم منو ول کرد

4744 بازدید | 146 پست

تو پارک اول شهر بودیم.به شوهرم گفتم من خیلی هزینه کردم و این ماه پولی برام نمانده‌.میوه بخر.گفت زر نزن .منم گفتم من تنهایی پیاده میکنم .پسرمو ببر ترامپولین.بعد نیم ساعت  دقیقه زنگ زدم گفتم کجا هستین بریم خونه؟خندید و گفت ما خونه هستیم.

چقدر بیشعور

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر شاغلی جدا شو

خوشبختی یعنی : چه دور ؛ چه نزدیک                                       هنوز کسی باشد که بی بهانه دوستت داشته باش...!♥️       زندگی مانند دوچرخه سواری است ؛ که برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی 🚴🏻‍♀️        

مطمئنی شوهرته😐دشمن آدمم اینجوری برخورد نمیکنه🤕

چیکار  کردی چجوری رفتی خونه؟

{همه گویندبه امیدظهورش صلوات / کاش این جمعه بگویندبه تبریک حضورش صلواتگاهی چه بی گناه دلت پیر میشود/اینجاهمان دمیست که زوددیرمیشود/گاهی به رغم تشنگی عشق عاقبت/باحسرتی فقط عطشت سیر میشود/گاهی همان دو چشم که رامت نموده بود/بی رحم چون کمان کمانگیر میشود/گاهی همان گلی که به دل پروراندیش/خارش به سینه ات چه نفس گیرمیشود/گاهی نیایشت که فقط بهر وصل بود/چون نیست قسمتت به دلت تیر میشود/گاهی صدای بارش باران که دلرباست/باچترخاطراتت چه دلگیرمیشود/گاهی مسیر عشق ز پیکارعقل ودل/از تیزی وخطر چو شمشیر میشود/گاهی که منطقت ندهد پاسخی به دل/بایدنشست ودیدچهتقدیرمیشود... 
به خونه زنگ زدم پسرم برداشت و گفت ما خونه هستیم مامان .الان بنظرتون چطوری برم خونه.اسنپ بگیرم ؟اژانس ...

اره این وقت شب اسنپ بگیری بهتره...اما نرو خونه ...برو خونه بابات

2706