2733
2734

عاقا یکی بیاد کمکم کنه 😭

من چی میخوام چه رشته ای دوست دارم چیکار کنم استعدادمم چیه چی میخوامممممممم از این دنیا 😭

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از خدا بخواه بهت نشون بده

منم مثل تو بودم در عرض چند روز مطمئن به نتیجه رسیدم راهم بهم نشون داده شد

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
ببین عزیزم حقوق بخونی باید سرمایه داشته باشی  تا دفتر بزنی و با شانس کارت بگیره یا نه ولی پرس ...

ببین همین حرفاتون منو می‌ذاره تو دوراهی 

من میخوام بدونم علاقم چیه اصن 😭

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
خب چند سالته چی خوندی درس خونی؟؟؟

1۸سالمه 

تجربی خوندم 

نمی‌دونم استعدادمم چیه 

2738