2703
2553
عنوان

دوباره کنکور بدم؟

211 بازدید | 12 پست

بچه ها من ریاضی فیزیک میخونم دانشگاه دولتی فم

خودم دوست داشتم برم هنر ولی خب نشد زیاد دوست ندارم رشتم و با اینکه رتبمم خیلی خوب شد

الان فوق دیپلمم و گرفتم ولی دلم میخواد دوباره کنکور هنر بدم تو رشته مورد علاقم تحصیل کنم چون ریاضی مهندسی متاسفانه خیلی موقعیت شغلیش واسه خانوما کمه

الان یکی از هم دانشگاهیام لیسانس داره ولی منشی یه مهندس مرد شده!

مطمئنم بدون اینکه بخونم واسه کنکور هنر میتونم دانشگاه تهران قبول شم 

ولی خانوادم میگن وقت تلف کردنه تو هنرم میتونی بیرون کلاس بری ولی من دوست دارم مدرک دانشگاهی بگیرم

حالا چیکار کنم به نظرتون؟

کسی تجربه نداشته؟

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از کجا مطمعنی قبول میشی سهمیه داری؟

نه سهمیه ندارم

ولی نمونه سوالای کنکور سالای قبل و دیدم خیلی راحت بودن

یه مدتم هست دارم تمرینی تست میزنم و بالا میزنم بیشتریارو

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
نه سهمیه ندارم ولی نمونه سوالای کنکور سالای قبل و دیدم خیلی راحت بودن یه مدتم هست دارم تمرینی تست ...

عزیزم کنکور هنر بر خلاف تصور عموم خیلی خیلی سخته 

منابع آزاده آخه کسی که بلد نیست چطوری میتونی موسیقی جواب بده ؟ یا نمایشی؟ 

بنظرم با سوابق برو 

عمرت هدر نده 

چه رشته ای میخوای

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
عزیزم کنکور هنر بر خلاف تصور عموم خیلی خیلی سخته  منابع آزاده آخه کسی که بلد نیست چطوری میتونی ...

طراحی یا فتو گرافیک

2714
بنظرم کنکور نده با سوابق برو باز خودت میدونی

چقدر باید سابقه داشته باشم؟

اطلاع داری؟

چقدر باید سابقه داشته باشم؟ اطلاع داری؟

سابقه چی؟

منظورم اینه با معدل دیپلم برو اگر معدلت خوبه

دانشگاه پارس خیلی خوبه 

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
سابقه چی؟ منظورم اینه با معدل دیپلم برو اگر معدلت خوبه دانشگاه پارس خیلی خوبه 

آها فکر کردم سوابق هنری رو میگی🤦‍♀️

ممنونم از راهنماییت راجبش تحقیق میکنم

فکر کنم سوابقی که میگن برای دهه هشتادی هایی هست که کنکور ندادن با شرط معدل رفتن بعدش به نظر من شما باید ببینید چقدر داوطلب داره کنکور هنر و رشته مهندسی چی میخوندید که میگید شغل آنچنانی نداره؟