2733
2734

مشکل من لوس بازیا و ننه من غریبم بازیا ی این دوتاست.پدرشوهرمادرشوهرم حق ندارن خونه ما بیان پیش بچه های من چون اون دوتا فتنه راه میندازن.همش دنبال جلب توجه آن.دخترش بینهایت حسادت دخترهای منو می‌کنه که مبادا کسی بهشون توجه کنه.البته اینم بگم بچه های من کوچیکن و اون سیزده سالشه.بابا بچه نیست که.خستم کردن.میخام کلا باهاشون قطع رابطه کنم خلاص.

خب چیکار میکنن مگه؟

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم صبر کن پدر و مادر شوهرت اونیکه حق بزاره نیان یا بیان شوهرته  خب بعد شوهرت اگه میدونه تو خوبی و بدی ازت ندیده و.. هیچ فتنه اندازی نمی تونه زندگیت خراب کنه  اینجا شوهرته که بیاد پشتت باشه قطع رابطه و قطع صله رحم تا کی؟؟؟ بزار شوهرت مدیریت کنه 

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
2738

قطع رابطه کن . ولی تو رابطه مادر دختری دخالت نکن که بخوای خواهرشوهرتو خراب کنی . مادرشوهر پدرشوهرت بچه نیستن کسی مجبورشون کنه 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

منم از بچه خاهرشوهر  دهنم سرویس😭عقدیم

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
چندروز پیش مهمون داشتم از اقوام همسر خواهرشوهرمونگفتم چون با اون طرف قهر بود ولی اجازه نداد پدرشوهر ...

خب این وسط گناه پدر و مادرشوهرت چیه

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥

[QUOTE=248020661]اینجا یه فضای عمومیه و برای باباتم نیست اوکی؟[/QUOTبله دقیقا فضای مجازی جاییکه که امثال شما خودواقعی شونو نشون میدن .نقابی نیست.انسانم ارزوست

چندروز پیش مهمون داشتم از اقوام همسر خواهرشوهرمونگفتم چون با اون طرف قهر بود ولی اجازه نداد پدرشوهر ...

این یه بارو کار خوبی کرد. شما چیکار به قهرشون داشتی  باید دعوت میکردی میگفتی فلانی هم هست اما بخاطر ما دعوتو رد نکن و بیا. اونم دید بهش بی احترامی شده پدرمادرش بخاطر دخترشون نیومدن

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706