2737
2734
عنوان

تایپ

101 بازدید | 5 پست

سلام🌷

ببخشید من میخوام تایپ انجام بدم اما نمیدونم از کجا باید کار بگیرم میخوام مجازی باشه 

توی تلگرام توی کانال فراعصر رفتم اما ۷۰ تومن ازم گرفتن و در آخرم که هیچ که خودش میدونن و خدا

سایتی نمی شناسید که بدون هزینه فایل بده

ممنون میشم معرفی کنید 🌹

اره مجازی کلا کلاهبرداریه..

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایت کارلنسر

پارسکدرز

آراد داک

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
2728

ببین عزیزم چرا به این کانالا و کارهای مجازی اعتماد میکنی؟ اگر کسی بخواد بهت کار بده که قبلش پولی نمیگیره؟!!!!! 

اگه دنبال کار میگردین من کامنت گذاری در سایت آراد برندینگ رو بهت پیشنهاد میدم. میری تو سایت مطلب میخونی کامنت میذاری. نیازی نیست هیچ پولی هم بدی

آی ام کاربر قدیمی (سال۹۲)