2410
2553
عنوان

بیشتر ب کدوم امام متوسل میشید و جواب میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 81 پست
الهی عزیزم نگو اماما هفتاد بار مهربان تر از مادرن😢

منو دوس ندارن 

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

امام حسین . حضرت ابوالفضل. حضرت معصومه. 

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...
من حضرت زهرا رو به نجابتم قسم میدادم جواب می‌گرفتم الان تاپیکتو دیدم یادم افتاد یه مدتها کاملا بی دی ...

عزیزم 

هیچکس نمیتونه ادعا کنه متدین و مقیده نگو بی دین شدم 

من همیشه احساس سرسنگینی داشتم نسبت ب حضرت زهرا و امام حسین انگار نگام نمیکردن 

ولی این محرم یه کم بیشتر بهشون نزدیک شدم 

.
2714
منو دوس ندارن 

نه عزیزم اینجور نگو خیلی مهربون تر از این حرفان که ما بخوایم این حرفا رو بزنیم دوباره باهاشون صحبت کن و ازشون کمک بخواه ان‌شاءالله میبیتی نشونه هاشو

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عزیزم  هیچکس نمیتونه ادعا کنه متدین و مقیده نگو بی دین شدم  من همیشه احساس سرسنگین ...

نه اعتقاداتمو از دست دادم به نظرم دنیا طبق یه سری قانون می‌چرخه ...وتلاش...همین

امام علی و امام زمان

بیشتر به امام علی البته،اصلا احساس خاصی نصبت بهشون دارم،هر وقت با شنیدن اسمش چشمام پر اشک میشه،حتی همین الان،البته توهم این و دارم که همیشه نگاهم میکنه و حواسش بهم هست،چه جوری رو نمیدونم

احساس میکنم دارم از امام زمان دور میشم،یه زمانی خیلی برای ظهورشان دعا میکردم ولی الان سرد شدم انگار

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان
2706