2703
2553
موش😯

اره یه همسایه عن داریم خونشون یه چاه قدیمی داره، توش پر از موشه،هرچی هم میگیم بیا چاهو پر کن ، پرو میگه موشها از خونه من نیست،مردیم از موش کشتن و سم ریختن تو حیاط، 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حموم(چقدم با بدبختی زودتر بیدار شدم خیـــــــــــلی خوابم میومد😑)

صبحانه

سرکار

ناهار 

باز سرکار😂

بعد خرید

خونه 

اتاقم تمیز بود ولی یکم بهم ریخته ک مرتبش کردم

الانم  خوراکی استراحت و اینجا😅😂

بدبختی اینه که اخرش گمش کرد دیگه وقت سرکار رفتنش بود رفت😫

باز دیروز از تو چاه مارمولک اومده بود تو سینک ظرفشویی 🤧🤕 بدبخت سر میخورد نمیتونست بره منم کلی روش وایتکس و حشره کش زدم تا مرد😐

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2456

صبح بیدار شدم براهمسرم ساندویچ گرفتم 

لباسا رو ریختم لباسشویی 

خونه رو گردگیری کردم 

جارو برقی کشیدم

حیاط ودسشویی وحمام شستم

راه پله جارو کردم 

رفتم کارای اداری همسرم روانجام دادم

اومدم خونه یکم خوابیدم نودل درست کردم خوردم

ماشین بردم کارواش

شام درست کردم نشستم

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2714
باز دیروز از تو چاه مارمولک اومده بود تو سینک ظرفشویی 🤧🤕 بدبخت سر میخورد نمیتونست بره منم کلی روش ...

وایییییی اون سینک دیگه سینکی نیست چقدر من بدم میاد از این موجود

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
چسب موش بذارین.مگه موش رو میشه خودتون بگیرین😐فرار میکنه.

موش نیستن که، هر کدوم اندازه کرگدنه، اوایل چسب میذاشتیم، میومدیم میدیدیم چسبیده خودشو آزاد کرده تمام موهاش رو چسبه مونده🤢🤢🤢🤢

دخملی چند ماهشه؟😀باز زیاد کار کردی☺

18 ماهه اونم انگار کمکم میکرد من میذاشتم اسباب بازی هاشو تو کمد اون میذاشت رو زمین🤧🤣 اخه چند وختی خونه نبودم پدرشوهرم فوت شدن😔😭 یکم بهم ریختع شده بود الانم چایی بخورم برم شام درست کنم🤕

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2706