2733
2734
عنوان

نامزدم گیر داده عقد کنیم + شات 🌱

10382 بازدید | 169 پست

سلام ازتون راهنمایی میخوام 

من و نامزدم  قبل از نامزدی  درباره این موضوع کلی صحبت کردیم و ب این توافق رسیدیم وقتی دانشگاهم تموم شد عقد کنیم هیچ مشکلیم نداشت 

الان چن وقته ک منو داره دیوونه میکنه همش حرف عقدو میکشه وسط هرچیم توضیح میدم بهش ک بابا ما قول و قرارمون این بود تو کتش نمیره  و درکم نمیکنه 😐

دیشب باز پیام داد یه ذره بحثمون شد باهم امروزم هرچی زنگ میزنم بهش جواب نمیده عین بچه ها قهر کرده 🤦‍♀️ هستین بذارم شاتارو ؟ سمت راستیا منم 

لطفا بعدش راهنماییم کنید ک چ کار کنم 💜

بذار

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706