2726
عنوان

بلاخره آزمایش بارداری دارم😅

483 بازدید | 34 پست

سلام

بعد از ۶روز عقب انداختن و علائم شدید امروز صبح بلاخره آزمایش دادم گفتن ۲ونیم به بعد حاضر میشه دارم از استرس میمیرم با اینکه بچه دومه ولی اصلا دست خودم نیست

میشه برام یه صلوات بفرستین هرچی خیر و صلاحه اتفاق بیوفته برام😇

بیایین حرف بزنیم

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻

آخی.... انشالله مثبته.

منم آی یو آی کردم اگه پری خانم تشریف نیارن هفته بعد چهارشنبه میرم آزمایش. منم برای بچه دوم

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰سالته؟ بچه دوم؟ چند سالگی ازدواج کردی؟

بله انشاالله مهر ۲۱ سالم میشه 

بچه دوم من ۱۶سالگی ازدواج کردم

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
2728
آخی.... انشالله مثبته. منم آی یو آی کردم اگه پری خانم تشریف نیارن هفته بعد چهارشنبه میرم آزمایش. من ...

عزیزم انشاالله مثبته واسه هردومون

علائم شما چیه..؟

بسلامتی  بچه اولت چندسالشه

۲سال و ۵ ماهشه دخترم

عزیزم انشاالله مثبته واسه هردومون علائم شما چیه..؟

برای من که زوده حالا.من روز 18 پریودم. ولی چون ای یو آی کردم کمردرد و دردزیر شکم دارم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
برای من که زوده حالا.من روز 18 پریودم. ولی چون ای یو آی کردم کمردرد و دردزیر شکم دارم.

ترشح داری شما..؟

من ترشح دارم ببخشید معذرت انگار دهانه واژنمم بسته شده و کمر درد دارم با تکرر ادرار

بی بی چکت مثبت شده؟

بی بی چکم هاله انداخته ۲تاش 

ولی دیگه گفتم آزمایش بدم دقیق تره بی بی چکای حالا به درد نمیخوره

چندروز قبل پریودت مثبت شده؟

۲روز بعد از موعد هاله انداخته یکی هم ۴روز بعد از موعد

2706