2737
2734
عنوان

اگه خونه پدر شوهر گرمتون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 25 پست
🤣🤣🤣🤣اردبیل تا حالا به اون درجه از گرما نرسیده ولی وقتی دارم یخ میزنم بخاری رو بیشتر میکنم میچسبم ...

اینقده دلم میخاد شوهر کنم اردبیل که خنک باشه همیشه 😂😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🤣🤣🤣البته من یکی از شهرستاناشم.الان انقدر خنکه رفتیم زیر پتو قصد بیرون اومدنم نداریم.آی حال میده

چقققد خوووووب 

ماهم از زیر کولر بریم اونطرف تر خیس عرق میشیم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2738
🤣🤣🤣🤣اردبیل تا حالا به اون درجه از گرما نرسیده ولی وقتی دارم یخ میزنم بخاری رو بیشتر میکنم میچسبم ...

خوشبحالتون🥺برعکس ما تا حالا به اون درجه از سرما نرسیدیم ک خودمونو بچسبونیم ب بخاری😅