2726
عنوان

رشته تجربی اولویت ب اوردم

2503 بازدید | 25 پست

تجربی اولویت ب اوردم  ثبت نام کرد گفت اول الف ها رو بر میداریم اگه جا موند ب ها رو بر می داریم به نظرتون جا میشه دارم سکته میکنم . میگه اگه نشه باید بری انسانی بگین چی کار کنم دارم سکتههههه میکنم 

منم ب اوردم قبول نشدم

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو غیر انتفاعی

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
ادا اطوار آموزش و پرورش هست جهت اذیت بچه ها و خانواده ها

پول  گرفتن☹️

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
یه سوال اگه دوست داشتی جواب بده معدلت چند شد ک انداختنت الویت ب برا تجربی

به معدل نیست،پسر من معدل سه سالش ۲۰ شد همیشه هم علوم ۲۰ می‌گرفت ولی علوم تجربی را اولویت ب آورد

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
پول  گرفتن☹️

نه،بر اساس نمرات سه ساله دبیرستان و آزمونهای مشاوره ای سال نهم میگن هر دانش آموز چه رشته ای می‌تونه بره،مثل زمان های قدیم نیست که ما خودمون هر رشته ای که دوست داشتیم میرفتیم

خب پس به چیه ک بعضی ها ب میارن بعضی ها الف

فکر کنم به آزمون های مشاوره ای هست،یک سری سوال راجع به علاقه بچه ها میکنند از روی اون تشخیص میدن.

میگم اگر از نمره بود پسر من باید همه را الف میشد چون معدل سه سالش ۲۰ بود ولی تجربی را ب.زدند براش.

بعد هم الان اکثر بچه ها می‌خوان برن تجربی مدارس جا ندارند بعد الکی به همه اولویت ب و ج و ... میدن که بچه ها همه نرن تجربی

2706