2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه همه جا نوشته هوازی برید برای لاغری و از بین بردن چربی تی آر ایکس میرم الان  

من خودم ار ایکس کار میکردم خیلی خوبه فرم هم میده 

کلا شما وقتی با ورزش و رو اصول کار کنی هم وزن کم می‌کنی هم فرم میگیری 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️
2738
چه مدته ؟ با برنامه غذایی؟ خصوصی یا عمومی ؟

من من توی ۶ ماه حدود ۲۲ کیلو کم کردم البته با عضله سازی زیاددددد

اره با برنامه غذایی 

اینجوری که برنامه از یه مربی میگرفتم یه باشگاه دیگه تمرین میکردم 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
چه عالی  من چی کار کنم بتونم همچین عددی کم کنم با ورزش

مربی خوب و اراده بالا

مربی خوب همراه با استمرار معجزه میکنه به خدا من هررر رژیمی بگی گرفته بودم ورزش پراکنده هم داشتم هی ول میکردم تا قبل این سری 

نتیجه رو که میبینی هرکاری کنن حاضر نمیشی ول کنی دیگه

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
بعد از چه مدت تغییرات را میبینی  و اینکه کدوم بهتره بدنسازی یا تی آر ایکس

من هوازی و بیشتر دوست دارم چون احتمال آسیب توش کم تر هست و این ک بدن و خوش فرم ولی ظریف بالا میاره و برا سلامتی خیلی بهتر هست 

اما بدن سازی احتمال  به مشکل خوردن داری و بدن و درشت می‌کنه از نظر ماهیچه ای 

ورزش بستگی ب تغذیه هم داره برا جواب گرفتن و این ک هیچ وقت انتظار تغییر یک هوی نداشته بوش چون بدن آسیب میبینه بزار ب مرور زمان هیکلت درست بشه 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️
مربی خوب و اراده بالا مربی خوب همراه با استمرار معجزه میکنه به خدا من هررر رژیمی بگی گرفته بودم ورز ...

آره واقعا 

فقط به نظرت تی آر ایکس را ادامه بدم یا برم بدنسازی با دستگاه ؟؟ مربی تی آر ایکسم خوبه  حواسش هست 

برنامه غذایی هم رعایت میکنم کلا 2 کیلو کم کردم 1 ماهه نمی دونم چرا اینقدر کم از دست دادم

آره واقعا  فقط به نظرت تی آر ایکس را ادامه بدم یا برم بدنسازی با دستگاه ؟؟ مربی تی آر ایکسم خو ...

ببین یکم سلیقه ای هست در کل 

نی ار ایکس بیشتر قدرتیه بدنسازی ترکیبیه هم قدرتی هم به اصطلاح چربی سوزی در نتیجه به نظر من بیشتر جواب میده

کلا من چیزی که دیدم بدنسازی بهتر بوده

یه خواهشیم ازت بکنم باور های اشتباه درباره بدنسازی بی نهایت زیاده

سعی کن خودت تحقیق کنی به صورت علمی

2706