2726
عنوان

❤️مظلوم دیروز، غریب امروز 💚

9937 بازدید | 1142 پست

گفتم :اگر در کربلا بودم ، تاپای جان برای حسین (ع)

تلاش میکردم

گفت :یک حسین (ع) زنده داریم نامش مهدی (عج)است

تاحالا برایش چه کرده ای؟💥💥💥تلنگر

حر و شمر هر دو از سپاه یزید بودند.

اما چه شد که یکی حر شد و به سوی اربابش حسین (ع‌)رفت و دیگری شمر که سر امامش را برید 🥲

حر کسی بود که راه را بر امام زمان خود بست 

ولی در آخرین لحظات با تمام گناهان خود  به سوی امام زمان خود رفت و توبه کرد امام هم او راپذیرفت

___

امام‌ زمان عباس ع می‌خواهد علی اکبر می‌خواهد زینبمی‌خواهد 

و...... 

حر هم می‌خواهد..

___

امام زمان به گذشته مون کاری نداره که چکار کردیم 

مهم زمان حال هست همیشه منتظره که بریم طرفش

ان شاءالله حری باشیم برای امام زمانمان
بار الها [حوّل حالنا بظهور الحجه‌‌‌] 🤲🏻❤️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

خیلی عجیبه برای غربت امام حسین علیه السلام گریه میکنیم

ولی به تنهایی امام زمانمون عج الله  هیچ اهمیتی نمیدیم😔

تنها بودن امام زمانمون...دل شکستگیِ امام زمانمون 

مُهر مردودیِ همه ی ماهاست💔😭

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

امام حسین علیه السلام در عالم مکاشفه به یکی از علما فرمودند:

✅ " *مهدی ما در عصر خودش محروم است تا می توانید در باره او سخن بگویید وقلم فرسایی کنید.*

*آنچه درباره شخصیت این معصوم بگویید درباره همه معصومین گفته اید وچون زمان، زمانِ فرزندم مهدی عج الله است سزاوار است درباره او مطالب گفته شود.*

و در خاتمه فرمودند:

*بازتاکيد مي کنم درباره مهدی عج الله ما زياد سخن بگوييد و بنويسيد،*

*مهدي ما مظلوم است💔😭."*

(صحیفه مهدیه ص52)

#اللهم_عجل_الولیک_الفرج🤲🏻🤲🏻🤲🏻

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿

آزاده در دنیا و آخرت: حربن یزید ریاحی

دشت کربلا دو سو بیشتر ندارد: سعادت یا شقاوت. پاکی یا پلیدی، بهشت یا جهنم، حسین (علیه السلام) یا عمر بن سعد!

حر کجا ایستاده بود؟ چه باید می کرد؟

حر پشت سر امام به نماز ایستاد. هنگام مذاکره فرزند پیامبر را به تسلیم خواند و به مرگ تهدید کرد! امام بر سرش  خروشید: «مادرت به عزایت بنشیند! چه می خواهی بکنی؟» و او گفت: «اگر فرزند فاطمه نبودی. پاسخت  می گفتم.»

در روز عاشورا، صدای مظلومیت حسین (علیه السلام) وجدان خفته اش را بیدار کرد. اندکی بعد، چکمه آویزان گردن بر در خیمه مولا ایستاد: «آقای من! آیا خداوند توبه مرا می پذیرد؟»

پاسخ دلنشین امام، آبی بود بر آتش دلش:

«آری، توبه ات را می پذیرد و از گناهت می گذرد.»

اجازه جانبازی خواست و سیدالشهدا (علیه السلام) او را آزاد خواندند: « تو آزادی حر، هر چه  می خواهی بکن.»  بعد از مبارزه ای نفس گیر نیزه بر سینه حر فرود آمد. بر زمین افتاد و از هوش رفت. چشمش را که گشود سرش را بر زانوی امام عاشقان دید که فرمودند:

« تو حری، همانگونه که مادرت تو را نامید. تو در دنیا و آخرت آزاده ای!.»

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

#انتظار‌از‌مرگ‌‌سخت‌تر‌است.....*

▪️می‌گویند روز عاشورا، هر وقت مصیبت بر حضرت سیّدالشهدا (علیه‌السّلام) بی‌نهایت سخت و سنگین می‌شد، می‌فرمودند :

*"لا حول و لا قوة إلا بالله"*

می‌گویم این روزها، شاید یک نفر دیگر هم زیاد این جمله را می‌گوید...😔💔

☝️کسی که هزار و چند سال است که روزهای سختی را تجربه می‌کند و درانتظار است تا گشایش بشود، انتظاری برای پایان دادن به همه‌ی زخم‌های عمیق اهل بیت خدا علیهم‌السّلام ...

▪️ بیاییم خدا را به حقّ "لا حول و لا قوة إلا بالله" قسم دهیم تا تمام شود این #انتظار سخت‌تر از مرگ...

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

_اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج_

🇵🇸یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

اللهم عجل لولیک الفرج به غربت حضرت زینب سلام الله علیها 😭🤲

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️

سی هزار دینار طلا, رقمی بود که یزید به هر نفر اهل خواص کوفه داد و دینشان را خرید. هر دینار چهار و نیم گرم و هر گرم طلا حدود 400 هزار تومان! 

(به پول امروز نزدیک به 54 میلیارد تومان!!!!!!!)

اگر در آن زمان بودیم, یار امام حسین(علیه السلام) میماندیم؟؟؟؟؟  

🤔🤔🤔🤔🤔🤔

"اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج"       

🇵🇸یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
اللهم عجل لولیک الفرج به غربت حضرت زینب سلام الله علیها 😭🤲

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤲 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

2706