2703
2553
من خودم نه شوهر دختر عمم گویا این مشکل داشت بله باردار شدن من نپرسیدم چجوری  ولی بعد دو س سال ...

من باردار شدم ولی سقط شد دکتر گفت به خاطر همین نطفه ضعیف بود و سقط شده 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ایشالا باردار میشی عزیزم اصلا نگران نباش خدا پردو میده درمونم میده  چند وقته اقدامی؟

من خیلی زود ازدواج کردم پنج سال از پانزده سالگی 

2714
از اول بچه میخواستی ؟  عزیزم اصلا غصه نخور درست میشه دیدم تو اطرافیان و دوستام ک این مشکل داشت ...

بله از اول هیچ پیشگیری نداشتم من خودم همه آزمایشات لازم انجام دادم سالم بودم همسرم همه چیزش خوب فقط کم تحرکی داره که امروز قراره سونوی واریکوسل هم بده 

سلام عزیزم، شوهر من چهاردرصد اسپرم سالم داشت، تغذیه اس رو تغییر داد، رسید به 80درصد 

یه پیاز متوسط ریز خورد کنید اگر از بوی روغن زیتون بدشون نمی یاد با روغن زیتون تفت بدید ودوتا تخم مرغ محلی براش نیم رو کنید، اگر گرده نخل نر هم بتونید تهیه کنید وبریزید روش که عالیه،

تخم مرغ رو با گوشت وخرما هم تو جیره غذایی شون بذارید. 

اب هویج زرد روزی یک یا چند لیوان بخورن

نخود آب و سوپ گندم یا حلیم گوشت وگندم بخورن

من چند سال پیش این کارا رو انجام دادم دقیق یادم نیست، نسخه آیت الله ضیایی رو تو آپارات سرچ کنید