2733
2739

ص۱۰۵ دفترچه انسانی بود 

مخصوص داوطلبان بومی استان هایی که خودش مشخص کرده بود .... 

نمیدونم بقیه هم میتونن انتخاب کنن یا نه 

تعهد خدمت هم داره

کاش بشه اخر قصه برسم به جایی که بگم دیدی تونستم...!🙂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هوشبری با سوابق مگه نداریم... واای 

یعنی رشته ای که بدون کنکور میرن دانشگاه. و بستگی به معدل کتبی دیپلم داره. 

من دیگه نمیرم عمل کنم. از بیهوشی میترسم. 

بیهوشی کار سختیه. خیلی ها را می‌شناسم. بعد از عمل به هوش نیومدن. 

یعنی با جون ملت دارن بازی می‌کنند. 

رشته های پیرا پزشکی نباید  بر اساس سوابق تحصیلی باشه. باید با آزمون باشه. 

رسما دارن مملکت را به فنا میدن. دلشون هوس جزیره کرده!

2738
دفترچه سوابق یا با ازمون؟

من نمی‌دونم خودم تواینستاگرام دیدم اینوشماکه داوطلبیدبایددفترچه هارونگاه کنیددیگه ولی مشهدروفکرنکنم براسیستان وهرمزگان واینجاهابود.فکرکنم تعهدی هستن ازکسی پرسیدم یعنی بایدتعهدبدی فلان مدت تواون شهرمثلاپانزده سال کارکنی ومهمتربومی اون منطقه باشی

من نمی‌دونم خودم تواینستاگرام دیدم اینوشماکه داوطلبیدبایددفترچه هارونگاه کنیددیگه ولی مشهدروفکرنکنم ...

یعنی ممکنه بومی نباشی و قبول کنن؟! 

باید حتما بومی باشی تا قبول شی یا نه از بومی منطقه خودشون درصد بیشتری قبول میکنن؟! 

نگاه دفترچه کن ولی ببخش‌ که میگم توحال نداری دفترچه انتخاب رشته روهم ببینی اونموقع میخوای بری رشته ت ...

نگاه کردم گلی جزء  به جزء شو 

اخه نوشته تعهدی داره و بومی گزینیه 

ولی من مال مشهدم میگم اونا مال کرمانشاه ست من میتونم اونجارو تو انتخاب رشته بزنم و قبول شم؟؟ 

نگاه کردم گلی جزء  به جزء شو  اخه نوشته تعهدی داره و بومی گزینیه  ولی من مال مشهدم ...

خب شمامیگیدبومی دیگه این فقط برای کسی هست که متولداون شهراس وساکن اونجاشمانمیتونیدانتخابش کنیدیه جورایی برای حمایت از بچه های مناطق محرومه

2706