2737
2734

باردارم ازقبل بارداری دستم اگزماپیداکردچندباری داروساختنی زدم خوب شدالان یکماهی هست به شدت برگشته جوری که هم میخاره هم میسوزه هم خون میادجرات ندارم کارکنم .بلال میشم باردارم هستم هرچیزی نمیشه استفاده کرد.چیکارکنم هرکس میبینن فک می‌کنه سوخته دستم توروخدااگرکسی تجربه داره کمکم کنه😭😭😭

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط تشریف میبری داروخانه کرم ثمین یا همون اوسرین میگیری دارو لازم نداری با همین اوکی میشی&nb ...

خیلی خیلی اوضاعش بده خیلی ..بعدپمادی کرمی.که کروتن داره چون باردارم نمیتونم بزنم.این دوتادارن؟

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
2731
کرم آ د هم خوبه

اصلاروزی ده باردارم میزنم هیچ تاثیری نداره اوضاع دستم خیلی بده

اسی از پزشکت کمک بگیر عزیزم حتما زود خوب میشی  ماست و زرد چوبه مخلوط کن بزار ببین بهتر میشی

خوب میشه😭

2738

وای اسم اگزما میاد دستم میخاره 

منم روی دستم اینجوری شد انوااااااع دارو هارو زدم 

هرچی میزدم انگار سر لج داشت میسوخت و بد تر میشد

اعتماد به نفسم خیلی اومده بود پایین چون روی. دستمم بود بیرون نمیرفتم دیگ 

ب همه چی واکنش نشون میداد ب سمین ب. لوسیون بچه ب کزم های خارجی 

اول ک اصلا کورتن نزدم چون بد با شدت بیشتری برمیگرده 

بزنج ایرانی خوب خوب خوب چرخ کن پودر بشه با اب خمیر کن بزار بمونه، رو دستت وقتی خشک شد بشور 

بد ک شستی کرم دکسپانتنول بزن 

من خدا خیرش بده بد شیش ماه رفتم داروخونه ی متصدی بهم کرم درماتین باریجو داد 

داره کم کم کمرنگ میشه 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

من اینقد دستم بد بود ی شب مهمون اومد خونمون اب خاست وقتی آوردم گفت دستت چی شده گفتم اگزما داره گقت من دلم نمیره اب از دستت بگیرم از اون ور زنش از خنده غش کرد فلانی فک میکنه واگیر داره ها

اونشب خییییلی دلم شکست خیلی دیگ تا وقتی رفتن داشتم از بغض خفه میشدم

ولی متاسفانه دلشکستگیم دستمو خوب نکرد😐😔

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
من اینقد دستم بد بود ی شب مهمون اومد خونمون اب خاست وقتی آوردم گفت دستت چی شده گفتم اگزما داره گقت م ...

الانم دستم خیلی ظاهرش بده.وخیلی وخیم داره میشه

عسل طبیعی بزن مخصوصا رو قسمتهای زخم بزار بمونه 

واقعا.جواب میده

وای اسم اگزما میاد دستم میخاره  منم روی دستم اینجوری شد انوااااااع دارو هارو زدم  هرچی م ...

این دوتاکورتن ندارن؟دستم مثل سوخته هستااا اثرداره؟

2706